Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sıla dizisi yeni bölümü

Sıla dizisi yeni bölümü
Boran Zeynep’le birlikte Mardin’de... Hükmü bir an önce gerçekleştirmeye çalışan Osman, Sıla’nın peşinde.Sıla bir şey sezmesin…”Sıla, Zeynep’in Boran’la birlikte Mardin’de olduğunu öğrenince çok bozulur. Duygularını gizlemeye çalışsa da Sıla için bu durum, Zeynep’in Boran’a karşı ilgisinin açık bir ifadesidir.
SILA’NIN HEM AŞKI, HEM CANI TEHLİKEDE !Boran Zeynep’le birlikte Mardin’de... Hükmü bir an önce gerçekleştirmeye çalışan Osman, Sıla’nın peşinde... Yapım : Most ProductionSenaryo : Muharrem BuharaYönetmen : Gül OğuzOyuncular : Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar, Fatoş Tez, Fatoş Sezer, Muhammed Cangören, Kartal Balaban, Cemal Toktaş, Boncuk Yılmaz, Tayanç Ayaydın 55. Bölüm Özeti: “Sıla bir şey sezmesin…”Sıla, Zeynep’in Boran’la birlikte Mardin’de olduğunu öğrenince çok bozulur. Duygularını gizlemeye çalışsa da Sıla için bu durum, Zeynep’in Boran’a karşı ilgisinin açık bir ifadesidir. Üstelik Boran, hemen İstanbul’a döneceğini söylediği halde olaylar planladığı gibi gelişmez… Bir gece daha Mardin’de kalması gerekecektir… Zeynep’le birlikte…Bu arada Boran’ın hafızası tamamen yerine gelir. Sıla’ya göre bundan sonra terapiye devam etmesinin bir anlamı kalmamıştır. Ancak Zeynep böyle düşünmez. Bu durum Sıla ve Zeynep arasında başlayacak soğuk savaşın habercisi olacaktır.Diğer tarafta ise, Sıla’nın hükmünü uygulamakta kararlı olan Osman, adım adım Sıla’ya yaklaşmaktadır.

Yapım : Most ProductionSenaryo : Muharrem BuharaYönetmen : Gül OğuzOyuncular : Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt, Zeynep Eronat, Menderes Samancılar, Fatoş Tez, Fatoş Sezer, Muhammed Cangören, Kartal Balaban, Cemal Toktaş, Boncuk Yılmaz, Tayanç Ayaydın


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/10202/sila-dizisi-yeni-bolumu.html