Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Vazgeç Gönlüm dizisi

Vazgeç Gönlüm dizisi
Salih Hanoğlu ailesinden intikam almaktan vazgeçmiştir. Baharla kuracağı yeni hayatın hayali her şeyin önüne geçmiştir. Bunu öğrenen Harputlu beklenmedik bir tepki verir. Salih için tek sorun bu gerçekleri Bahar’a anlatmaktır. Salih Bahar’ı kaybetmek pahasına da olsa bunu yapmakta kararlıdır.Harputlu’nun Salih’ten tek bir isteği olacaktır.

Yapımcılığını Gold Film Faruk Turgut’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Teker’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Ahmet Sönmez’ in üstlendiği başrollerinde Murat Han, İrem Altuğ ve Bulut Aras’ ın rol aldığı Vazgeç Gönlüm bu akşam sürprizlerle dolu yeni bölümüyle Star’da!AŞK ZAMANI!Salih Hanoğlu ailesinden intikam almaktan vazgeçmiştir. Baharla kuracağı yeni hayatın hayali her şeyin önüne geçmiştir. Bunu öğrenen Harputlu beklenmedik bir tepki verir. Salih için tek sorun bu gerçekleri Bahar’a anlatmaktır. Salih Bahar’ı kaybetmek pahasına da olsa bunu yapmakta kararlıdır.Harputlu’nun Salih’ten tek bir isteği olacaktır. Bahar’la konuşamadan önce, bir gün beklemesi gerekmektedir. Salih bunu kabul eder ve İstanbul’dan uzaklaşmaya karar verir. Gideceği yerde yaşanacak olaylar Bahar ve Salih’in aşkında bir dönüm noktası olacaktır.Ali planlarını uygulamaya başlamıştır. Her şey istediği gibi yürümektedir. Fikret’le ilgili yapacağı bir araştırma, geçmişle ilgili büyük bir sırrı ortaya çıkaracaktır. Harputlu ve Fikret yeniden karşı karşıya geleceklerdir. Bahar Salih’e kavuştuğu için çok mutludur. Burçak sonuna kadar arkadaşına destek olmaktadır.Holding’de yaşanacak sürpriz bir gelişme Bahar ve Salih’i bir çıkmaza sürükleyecektir.

Yapım : Faruk Turgut / Gold FilmY önetmen : Ahmet Sönmez Senaryo : Ayşe Teker Müzik : Cahit Berkay Oyuncular : Murat Han (Salih), İrem Altuğ ( Bahar), Bulut Aras (Hasan Harputlu), Özbek Yıldız (Ali), Fatih Dönmez (Coşkun), Tamer Levent (Fikret), Ruhsar Öcal (Belgin), Çiğdem Batur (Defne)-(Goncagül), Ali Türkoğlu (Mahir), Sabriye Kara (Emine)


Yapım : Faruk Turgut / Gold FilmY önetmen : Ahmet Sönmez Senaryo : Ayşe Teker Müzik : Cahit Berkay Oyuncular : Murat Han (Salih), İrem Altuğ ( Bahar), Bulut Aras (Hasan Harputlu), Özbek Yıldız (Ali), Fatih Dönmez (Coşkun), Tamer Levent (Fikret), Ruhsar Öcal (Belgin), Çiğdem Batur (Defne)-(Goncagül), Ali Türkoğlu (Mahir), Sabriye Kara (Emine)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/10218/vazgec-gonlum-dizisi.html