Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Menekşe ile Halil

Menekşe ile Halil
Menekşe hem heyecanlı, hem de endişeli Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Menekşe bir yandan pastanesini açmak için heyecanlanırken, diğer yandan da Mustafa’nın kendisine ve sevdiklerine zarar vermesinden endişe ediyor. Mustafa’nın Menekşe’ye gönderdiği kanlı gelinlik, Mustafa’nın kininin büyüyerek devam ettiğinin işaretidir.
Menekşe hem heyecanlı, hem de endişeli Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Menekşe bir yandan pastanesini açmak için heyecanlanırken, diğer yandan da Mustafa’nın kendisine ve sevdiklerine zarar vermesinden endişe ediyor. Mustafa’nın Menekşe’ye gönderdiği kanlı gelinlik, Mustafa’nın kininin büyüyerek devam ettiğinin işaretidir. Mustafa, Menekşe’nin babasına da kırmızı bir kurdele göndermiştir. Halil derhal olaya el koyar. Menekşe’nin korunması için gerekli önlemleri alır. Menekşe için özel güvenlik tutar. Komiser Ömer de Menekşe’ye koruma tahsis eder. Hayatının bundan sonra sürekli böyle devam edeceğinden endişe duyan Menekşe, bir yandan da pastanesini açmak için hazırlanmaktadır. Mustafa bir çok cinayetin katili olarak izini kaybettirmeye çalışır. Şehrin dışında ıssız bir yolda kendine sığınacak bir yer ararken, bir kazayla hayatı değişecektir. Bundan sonra yoluna bir başkasının kimliğinde devam ederken yolu Emine adında bir kadınla kesişir. Öte yandan Halil’in avukatları Menekşe’nin boşanma davasını hızlandırır. Komiser Ömer’in de şahitliğiyle Menekşe özgürlüğüne kavuşmak üzere hakim karşısına çıkar. Yapım : Ay Yapım Yapımcı : Kerem Çatay Yönetmen : Uluç Bayraktar Öykü : Elif Şafak Senaryo : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu Müzik : Toygar Işıklı Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ (Halil), Sedef Avcı (Menekşe), Murat Daltaban (Mithat), Mehmet Çevik (Hasan), Caner Çandarlı (Kadir), Fırat Tanış (Yusuf), Hasan Küçükçetin (Mustafa), Nergis Çorakçı (Süheyla), Yıldız Kültür (Nine), Muharrem Özcan (Muharrem), Nihat Alptuğ Altınkaya (Mithat’ın adamı Semih) Jennie Gerde (Steffi), Numan Acar (Halil’in arkadaşı Mehmet)

Yapım : Ay Yapım Yapımcı : Kerem Çatay Yönetmen : Uluç Bayraktar Öykü : Elif Şafak Senaryo : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu Müzik : Toygar Işıklı Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ (Halil), Sedef Avcı (Menekşe), Murat Daltaban (Mithat), Mehmet Çevik (Hasan), Caner Çandarlı (Kadir), Fırat Tanış (Yusuf), Hasan Küçükçetin (Mustafa), Nergis Çorakçı (Süheyla), Yıldız Kültür (Nine), Muharrem Özcan (Muharrem), Nihat Alptuğ Altınkaya (Mithat’ın adamı Semih) Jennie Gerde (Steffi), Numan Acar (Halil’in arkadaşı Mehmet)


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/10651/menekse-ile-halil.html