Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar
Çok Güzel Hareketler Bunlar bu akşam da kahkaha dolu! “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın bu bölümü de yine Yılmaz Erdoğan’ın sohbetiyle başlayacak. Önceki hafta ayağını kıran Erdoğan, tekerlekli sandalye ile çıktığı sahnede önce, İstanbul Emniyet personeli ile yaptığı maçtan, Formula 1 pilotları ile yaptığı maça ve tabii en son, ayağını kırdığı BKM maçına kadar futbol maceralarını anlatacak.
Untitled document

Kanal D’nin mizah programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da kahkaha dolu! “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın bu bölümü de yine Yılmaz Erdoğan’ın sohbetiyle başlayacak. Önceki hafta ayağını kıran Erdoğan, tekerlekli sandalye ile çıktığı sahnede önce, İstanbul Emniyet personeli ile yaptığı maçtan, Formula 1 pilotları ile yaptığı maça ve tabii en son, ayağını kırdığı BKM maçına kadar futbol maceralarını anlatacak.! Yılmaz Erdoğan’ın giriş bölümünün ardından yine sahne gençlerin oluyor ve perde “Bir Baba Hindu” ile açılıyor. Ganj Nehri kıyısındaki bir partide Hintli Külkedisi, BKM Atölye’nin yorumuyla ekrana gelecek. “Kapkaç” skecinde ilginç bir kapkaç yorumu izleyeceğiz. “Şişman” skecinde ise gecenin kahramanı “şişman” ile tanışacağız! Ekranların heyecanlı yarışmalarının en heyecanlısı “Rulet Star”da da heyecan yani reyting dorukta! Ve elbette “Skeç yazamayan adamlar” yine yazma çalışmalarına devam ediyorlar. Bu kez kalemlerinden “Hamlet” damlıyor. Ama bu Hamlet biraz Anadolu kokuyor, çokça da Yeşilçam! Elbette yine her skeçten sonra, Yılmaz Erdoğan salondaki izleyicilerle birlikte genç oyuncuların skeçlerini yorumlayacak. Seyirci skeçlere ÇGH, GH, YANİ, ZİL seviyesinde alkışla not verecek!


Untitled document

BKM MUtfak Çok Güzel Hareketler Bunlar Yılmaz ErdoğanSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/11882/cok-guzel-hareketler-bunlar.html