Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Annem Dizisi Sezon Finali

Annem Dizisi Sezon Finali
Muhteşem sezon finali. Zeynep, Musa’nın uzun süredir kendisinden bir şeyleri gizlediğinin farkındadır. Bu gizlilikten artık iyice emin olan Zeynep, Musa’yı köşeye sıkıştırır. Fakat Musa, o sır dolu geceden bahsetmemekte kararlıdır. Musa için sır olan gece, Ayşe için artık sır değildir.
Untitled document

Muhteşem sezon finali

Zeynep, Musa’nın uzun süredir kendisinden bir şeyleri gizlediğinin farkındadır. Bu gizlilikten artık iyice emin olan Zeynep, Musa’yı köşeye sıkıştırır. Fakat Musa, o sır dolu geceden bahsetmemekte kararlıdır. Musa için sır olan gece, Ayşe için artık sır değildir. Bu geceyi Ayşe ile yakınlaşarak öğrenen İbrahim’in eline hiç beklemediği biranda çok iyi bir fırsat geçmiştir. İbrahim, bu durumu acaba nasıl değerlendirecektir? Zehra ise İbrahim, Musa, Zeynep ve Ayşe arasında neler olduğunu bir türlü çözemez. Ancak artık şüpheleri sırayla ortaya çıkmaktadır. Sanki herkes bir ipin ucunda gibidir. Dengeler her an değişecek bir durumdadır. Acaba bu sefer değişecek olan durumlar, Zeynep ile Musa’yı nereye sürükleyecektir?
Annem Dizisi Sezon Finali
Yapım : Gold Film Yapımcı : Faruk Turgut Yönetmen : Faruk Teber Senaryo : Gamze Özer Müzik : Kıraç Oyuncular : Talat Bulut (Musa Bayri), Vahide Gördüm (Zeynep Eğilmez), Duygu Yetiş (Gonca Eğilmez), İlhan Şeşen (Ali), Tuncer Salman (Mehmet Eğilmez), Seda Akman (Ayşe), Emel Göksu (Emine - Musa Bayri Anne), Ali Erkazan (Pazarcı Ahmet), Zeynep Gülmez (Süreyya), Cavit Çetin Güner (Eymen)


Untitled document

Annem Dizisi Sezon Finali
Yapım : Gold Film Yapımcı : Faruk Turgut Yönetmen : Faruk Teber Senaryo : Gamze Özer Müzik : Kıraç Oyuncular : Talat Bulut (Musa Bayri), Vahide Gördüm (Zeynep Eğilmez), Duygu Yetiş (Gonca Eğilmez), İlhan Şeşen (Ali), Tuncer Salman (Mehmet Eğilmez), Seda Akman (Ayşe), Emel Göksu (Emine - Musa Bayri Anne), Ali Erkazan (Pazarcı Ahmet), Zeynep Gülmez (Süreyya), Cavit Çetin Güner (Eymen)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/11899/annem-dizisi-sezon-finali.html