Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Film Gibi Hayatlar Tekrar

Film Gibi Hayatlar Tekrar
İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelen Film Gibi Hayatlar birbirinden etkileyici hüzün ve mutluluk tablolarını ekrana getiriyor. Programda bu hafta yine birbirinden etkileyici üç gerçek yaşam öyküsü ekrana gelecek.
Untitled document

Etkileyici hayat hikayeleri, çarpıcı olaylar, heyecanlı bekleyişler ve beklenen buluşmalar İkbal Gürpınar’ın sunumuyla Film Gibi Hayatlar’da ekrana geliyor. FİLM GİBİ ÜÇ GERÇEK HİKAYE Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelen Film Gibi Hayatlar birbirinden etkileyici hüzün ve mutluluk tablolarını ekrana getiriyor. Programda bu hafta yine birbirinden etkileyici üç gerçek yaşam öyküsü ekrana gelecek. 48 yaşındaki Ahmet Ak baba bir anneleri ayrı olan ve hiç görmediği kardeşleri Hayriye Ak ve Hüseyin Ak’ı arıyor. Ahmet Bey bakalım hiç görmediği kardeşleriyle Film Gibi Hayatlar Programı’nda buluşabilecek mi? 13 yaşındayken annesi ve babası boşanan 25 yaşındaki Selma Şenbahar babasıyla birlikte kalıyor. Babasının engellemeleri yüzünden annesiyle görüşemeyen Selma hanım annesine kavuşacağı günün özlemini çekiyor ve annesinin mutlaka beni arayıp bul diyen sözlerini aklından çıkarmıyor. Birbirlerine hasret bir anne ile kızının yürek titreten öyküsü Film Gibi Hayatlar’da… Selma Hanım’ın annesi Meliha hanım Film Gibi Hayatlar’ın kapısından girecek mi? 42 yaşındaki Nihat Güray bebekken daha çocuk yuvasına verilmiş. Yuvadan kendisini evlatlık alan ve büyüten ailesi Nihat Bey’e evlatlık olduğunu 26 yaşındayken söylemiş.İkbal Gürpınar Film Gibi Hayatlar İkbal Gürpınar Bunun üzerine gerçek ailesini aramaya başlayan Nihat bey araştırmalarından sonuç alamaz. Gerçek annesi ve babasını bulamadığı gibi bazı kayıtlarda kendini ölü bazılarında ise yaşıyor olarak yazıldığını öğrenir. Bakalım Nihat Bey Film Gibi Hayatlar Programı’nda gerçek ailesine kavuşabilecek ve bu sağ ölü ikilemine bir son verebilecek mi? Film Gibi Hayatlar yine birbirinden etkileyici gerçek yaşam öyküleriyle ekrana gelecek.


Untitled document

İkbal Gürpınar Film Gibi Hayatlar İkbal GürpınarSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/12007/film-gibi-hayatlar-tekrar.html