Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Görevimiz Tehlike 2

Görevimiz Tehlike 2
Görevimiz Tehlike 2"de dünya sinemasının önde gelen iki ismi Tom Cruise ve John Woo işbirliği yapıyor. 1996 yılında çekilen "Görevimiz: Tehlike"den bağımsız bu ikinci macerada Ethan Hunt (Tom Cruise) yine olanaksızı başarmaya ve dünyayı ele geçirmek isteyen düşmanını Avustralya ve İspanya’da durdurmaya çalışıyor.
Untitled document

Özel ajan Ethan Hunt ve arkadaşlarının uluslarası bir krize müdahele etmesini anlatan, romantizm bezenmiş aksiyon gerilim filmi "Görevimiz Tehlike 2"de dünya sinemasının önde gelen iki ismi Tom Cruise ve John Woo işbirliği yapıyor. 1996 yılında çekilen "Görevimiz: Tehlike"den bağımsız bu ikinci macerada Ethan Hunt (Tom Cruise) yine olanaksızı başarmaya ve dünyayı ele geçirmek isteyen düşmanını Avustralya ve İspanya’da durdurmaya çalışıyor. Özel ajanımıza bu serüveninde bilgisayar dahisi Luther Stickell (Wing Rhames) ve Hunt’ın kalbini çalan güzeller güzeli hırsız (Thandie Newton) eşlik ediyor.

MISSION IMPOSSIBLE 2 ( GÖREVİMİZ TEHLİKE 2 ) YÖN: JHON WOO OYN: TOM CRUISE, DOUGRAY SCOTT, THANDIE NEWTON


Untitled document

MISSION IMPOSSIBLE 2 ( GÖREVİMİZ TEHLİKE 2 ) YÖN: JHON WOO OYN: TOM CRUISE, DOUGRAY SCOTT, THANDIE NEWTONSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/12020/gorevimiz-tehlike-2.html