Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Arka Sokaklar Sezon Finali

Arka Sokaklar Sezon Finali
Arka Sokaklar’da muhteşem sezon finali Murat’ın kimliği ortaya çıkartılmıştır. Ekip olay yerine vardığında ne Murat’a, ne de gençlere ait bir iz bulamazlar. Peri ve Olcan köşeye sıkışmış durumdadır. Zeynep ve ekipteki arkadaşları, Murat’ın kurtulması için ellerinden geleni yaparlar.
Untitled document

Arka Sokaklar’da muhteşem sezon finali

Murat’ın kimliği ortaya çıkartılmıştır. Ekip olay yerine vardığında ne Murat’a, ne de gençlere ait bir iz bulamazlar. Peri ve Olcan köşeye sıkışmış durumdadır. Arka Sokaklar dizisinde muhteşem sezon finali Zeynep ve ekipteki arkadaşları, Murat’ın kurtulması için ellerinden geleni yaparlar. Rıza Baba, Pınar’a gelen teklifle oldukça zor günler geçirmektedir.Arka Sokaklar Sezon Finali. İl il dolaşıp konser verecek olan Pınar’a söz geçiremeyince devreye Ali’yi sokar. Merkeze gelen ihbarla yeni bir olayı araştırmaya başlayan Ekip, aşiretinden kaçan Meryem ve bebeğine yardım etmeye çalışırken hapisten kaçan Galip, işlerin karışmasına neden olur. Arka Sokaklar dizisi Sezon Finali. Tüm ekipleri ayağa kaldıran Bektaş ve Mevlüt, İstanbul’un çeşitli yerlerinde özellikle kalabalıkların bulunduğu alanlarda bombalı eylem hazırlığındadırlar.Arka Sokaklar Sezon Finali Terörist guruba yardım eden kişilerin izlerini sürerek durdurmaya çalışan Ekip’i çok zor bir görev beklemektedir. Tunç, yaz tatili planları yaparken halası onu Amerika’ya davet eder. Arka Sokaklar Sezon Finali Mesut bu haberle her ne kadar sarsılsa da Tunç’u da engellemek istemez.Arka Sokaklar Dizisi Sezon Finali. Suat ve Ferda yine iş başındadır. Direksiyon dersi aldıkları Erdinç’in aslında başka planları vardır. Erdinç’in karısının çıkardığı rezalette karakola düşen Suat, Hüsnü’nün arabasının da çalınmasıyla zor günler geçirir. Zeynep sınavı kazanır. Arka Sokaklar dizisi son bölüm Sezon Finali Yurt dışına gitmeye kararlı olduğunu anlayan Murat onun önünde durmaz, fakat onunla gitmeyi de teklif etmez. Tüm Ekip, Murat’ın, eşyalarını toplayan Zeynep’i durdurup durduramayacağını merakla beklemektedir.


Untitled document

Arka Sokaklar Sezon Finali
Yapım : Erler Film Yapımcı : Türker İnanoğlu Yönetmen : Orhan Oğuz Senaryo : Ahmet Yurdakul – Ozan Yurdakul Müzik : Gökhan Kırdar Oyuncular: Zafer Ergin (Başkomiser Rıza), Gamze Özçelik (Komiser Zeynep), Özgür Ozan (Komiser Hüsnü Çoban), Uğur Pektaş (Komiser Murat), Şevket Çoruh (Mesut), Arka Sokaklar Sezon Finaliİlker İnanoğlu (Komiser Engin), Filiz Taçbaş (Ayla), Pınar Aydın (Pınar), Figen Evren ( Suat), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin), Alev Oraloğlu (Emel), Kerimhan Duman (Tunç), İlker Yeğin (Yavuz), Canan Türker (Semiha), Yusra Geyik (Zeliha ), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Özge Özbütün (Şule), Nevra Kutal (Bakıcı)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/12105/arka-sokaklar-sezon-finali.html