Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Daha Hızlı Daha Öfkeli

Daha Hızlı Daha Öfkeli
Carter Verone, yaklaşık bir yıldır Gümrük görevlileri tarafından izlenen ve kara para akladığından şüphelenilen biridir. Ancak sıkı takibe ve araştırmalara karşı, bu işi bir ithalat-ihracat firmasının adı altında yapan Carter’ın bir açığı yakalanamaz.
Untitled document

Daha Hızlı Daha Öfkeli

Carter Verone, yaklaşık bir yıldır Gümrük görevlileri tarafından izlenen ve kara para akladığından şüphelenilen biridir. Ancak sıkı takibe ve araştırmalara karşı, bu işi bir ithalat-ihracat firmasının adı altında yapan Carter’ın bir açığı yakalanamaz. Görevliler çaresiz kalıp, hız manyağı eski polis Paul Walker’ın kapısını çalarlar. Walker, ekibiyle birlikte, yanına çocukluk arkadaşı Roman Pearce’ı da alarak, Verone’un güvenini kazanır. Bir yandan para aklama işini hızlandırırken, bir yandan da ajan Monica Clemente’le işbirliği yaparak Verone’un ipliğini pazara çıkarma planları yapar. Walker ve ekibinin en güçlü silahları, tabii ki yine hız tutkularıdır!.

Daha Hızlı Daha Öfkeli
YÖN: JOHN SINGLETON OYN: PAUL WALKER, TYRESE GIBSON, EVA MENDES


Untitled document

Daha Hızlı Daha Öfkeli
YÖN: JOHN SINGLETON OYN: PAUL WALKER, TYRESE GIBSON, EVA MENDESSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/12359/daha-hizli-daha-ofkeli.html