Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Roman Star

Roman Star
Roman müziğinin en iyi yorumcularının arandığı Roman Star canlı yayınla FOX ekranlarında… Roman Star Yarışması Programının bu haftaki konuk sanatçısı Tarık Mengüç… Programda, müzik yarışmalarının tecrübeli ve sevilen ismi Armağan Çağlayan ve Popstar Alaturka yarışmasının birincisi Mehtap, yarışmanın sunucuları olarak ekrana geliyor.
Untitled document

Roman Star Yarışması

Roman müziğinin en iyi yorumcularının arandığı Roman Star canlı yayınla FOX ekranlarında…  Roman Star Yarışması Programının bu haftaki konuk sanatçısı Tarık Mengüç… Programda, müzik yarışmalarının tecrübeli ve sevilen ismi Armağan Çağlayan ve Popstar Alaturka yarışmasının birincisi Mehtap, yarışmanın sunucuları olarak ekrana geliyor. Kibariye, Adnan Şenses ve Selami Şahin’in jüri üyesi olduğu yarışmada yarışmacılar, Selçuk Tekay’ın orkestra şefliğinde şarkılarını seslendirirken, jüri üyeleri de şarkılarıyla programa renk katıyor.

Roman Star Yarışmacıları: Ahmet, Kader, Eren, Naciye, Fehim, Nadire, Gülhan, Nazlı, Kadir, Senem, Necati, Sevda, Nedim, Sinem, Sami.


Untitled document

Roman Star Yarışmacıları: Ahmet, Kader, Eren, Naciye, Fehim, Nadire, Gülhan, Nazlı, Kadir, Senem, Necati, Sevda, Nedim, Sinem, Sami.Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/12664/roman-star.html