Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Son Umut

Son Umut
Takvimlerin 2027 yılını gösterdiği dünya üzerinde, nedeni çok anlaşılamayan olaylar yaşanmaktadır. Son dünyaya gelen bebeğin üzerinden 19 yıl geçmiş ve insanlık artık üreyememek gibi bir çıkmazla karşı karşıyadır. Theo ise yaşadığı hayat yüzünden hayal kırıklığı içerisindedir.
Untitled document

Konu : Alfonso Cuarón imzalı Julianne Moore, Clive Owen, Michael Caine gibi tecrübeli oyuncuların rol aldığı "Son Umut" Tv’ de ilk kez bu akşam Kanal D’ de ekrana geliyor. Takvimlerin 2027 yılını gösterdiği dünya üzerinde, nedeni çok anlaşılamayan olaylar yaşanmaktadır. Son dünyaya gelen bebeğin üzerinden 19 yıl geçmiş ve insanlık artık üreyememek gibi bir çıkmazla karşı karşıyadır. Theo ise yaşadığı hayat yüzünden hayal kırıklığı içerisindedir.Eski sevgilisinden gelen teklif onu bir anda bambaşka bir dünyaya sokar.Bu teklif genç ve en önemlisi hamile olan bir kadını korumak için şehir dışına kadar eşlik etmek zorunda olduğudur.Zamana karşı bu korkutucu yarışta Theo, bütün dünyanın uzun zamandır beklediği bu mucizeyi yerine ulaştırmak için bütün riskleri alacaktır. Belgesel havasındaki uzun tek çekimleri, detayların zenginliği ve günümüz dünyasına politik göndermelerde bulunan bu başarılı filmi sakın kaçırmayın!!

Orjinal adı :Children of Men Türü :Bilim Kurgu/ Dram/ Macera Yönetmen : Alfonso Cuarón Oyuncular : Clive Owen , Julianne Moore , Michael Caine , Peter Mullan, Chiwetel Ejiofor (+ 13 / Olumsuz Davranış)


Untitled document

Orjinal adı :Children of Men Türü :Bilim Kurgu/ Dram/ Macera Yönetmen : Alfonso Cuarón Oyuncular : Clive Owen , Julianne Moore , Michael Caine , Peter Mullan, Chiwetel Ejiofor (+ 13 / Olumsuz Davranış)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/12847/son-umut.html