Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > The King Of Queens

The King Of Queens
Kumarbaz Anne The King of Queensde bu hafta annesi Doug ve arkadaşlarını poker oyununda yenince, Doug onu turnuvaya katılmaya ikna eder. Öte yandan Carrie terfi almasını kolaylaştıracağına inanarak aksanını düzeltmek için Spenceden yardım ister
Untitled document

Dağıtım şirketinde şoförlük yapan Doug Heffernan (Kevin James) ile hukuk bürosunda sekreterlik yapan eşi Carrie Heffernanın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanıklık ettiğimiz , adrese teslim komedi “The King of Queens” sekizinci sezon bölümleri ile CNBC-ede..

Kumarbaz Anne The King of Queensde bu hafta annesi Doug ve arkadaşlarını poker oyununda yenince, Doug onu turnuvaya katılmaya ikna eder. Öte yandan Carrie terfi almasını kolaylaştıracağına inanarak aksanını düzeltmek için Spenceden yardım ister. Doug eşini, işini, büyük ekran televizyonunu ve dostları Deacon (Victor Williams), Spence (Patton Oswalt) ve Richieyi (Larry Romano) çok seviyor. Dougın yemeğe olan aşırı düşkünlüğü ile Carrienin pahalı elbiselere olan tutkusu zaman zaman çakışsa da birbirlerine olan aşkları, karşılaştıkları her türlü çıkmazı aşmalarını sağlıyor. ZOR(UN)LU MİSAFİR Dizide onlara Carrienin babası Arthur (Jerry Stiller) eşlik ediyor. Arthur pek çok yer dolaşmış, hafif çılgın bir karakter. İkinci eşinin ölmesi ve evini “yanlışlıkla” yakmasının ardından kızının evine taşınınca Doug ve Carrie için yolunda giden her şey ve evin düzeni bir anda tümüyle değişti. Şova katılan konuk oyuncular arasında Gavin MacLeod, Donny Osmond, Ben Stiller, Bill Cosby, Lou Ferrigno, William Hurt, Florence Henderson, Eddie Money gibi ünlü sanatçılar var. Dougın karaoke gecesinde gösterdiği performans, başına bir e-mail sapığının dadanmasına sebep olur.


Untitled document


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/12935/the-king-of-queens.html