Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Evlilik Dansı

Evlilik Dansı
Evlilik Dansı” nın jüri üyeliklerini Cenk Eren, dans hocası Aytunç Bentürk, Evlilik ve Aile Terapisti Selin Özkök Karacahennem üstleniyor. Her hafta değişen, konuk jüri koltuğuna ise bu hafta Sema Çelebi oturacak. Açılışın Ankaradan gelen Hacivat – Karagöz gösterisiyle yapılacağı programda, Cenk Eren canlı olarak sevilen şarkılarını seslendirecek.
Untitled document

 Evlilik Dansı Yarışması
Evlilik hayalleri kuran 10 çift, muhteşem bir daire, canlı yayında muhteşem bir düğün…

Artı Filmin yapımcılığını üstlendiği, Pınar Altuğun sunumuyla dansın büyüsüne kapılan, evlilik hayalleri kuran çiftlerin mücadelesini ekrana getiren “Evlilik Dansı” nın jüri üyeliklerini Cenk Eren, dans hocası Aytunç Bentürk, Evlilik ve Aile Terapisti Selin Özkök Karacahennem üstleniyor. Her hafta değişen, konuk jüri koltuğuna ise bu hafta Sema Çelebi oturacak. Açılışın Ankaradan gelen Hacivat – Karagöz gösterisiyle yapılacağı programda, Cenk Eren canlı olarak sevilen şarkılarını seslendirecek. Ayrıca Dünya Dans Şampiyonu Cihat Can ve partneri muhteşem danslarıyla ile yer alacak. Geçen hafta performanslarını sergileyen 5 çift arasında en az oyu alan Raquel- Serhan ve Hülya-Kıyam çifti bu hafta son performanslarını sergileyecekler. Finalde en az oyu alan çift yarışmaya ve büyük ödüle veda edecek.


Untitled document

Evlilik Dansını sunan Pınar Altuğ
Evlilik Dansı Jürisi : Cenk Eren, dans hocası Aytunç Bentürk, Evlilik ve Aile Terapisti Selin Özkök KaracahennemSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/12943/evlilik-dansi.html