Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Iconoclasts

Iconoclasts
Mario Batali yemekleri, yemek kitapları ve her zaman tıkabasa dolu olan restoranlarıyla tüm dünyada tanınan bir aşçı. Hayatına kattığı özel başka bir malzeme ise müzik sevgisi. Batali programda aykırı bir müzisyen ve film yapımcısı olan dostu, R.E.M. grubunun solisti Michael Stipe’la beraber bu tutkusunu keşfe çıkacak.
Untitled document

Bu Program Ünlülere Bakışınızı Değiştirecek
“ICONOCLASTS”

Mario Batali ve Michael Stipe
 Bir Araya Geliyor

Kendi alanlarında en iyi ve yaratıcı isimler “Iconoclasts”da bir araya gelip birbirlerini anlatmaya devam ediyor. Her bölümünde iki ünlü isim, hayatlarını, anılarını, tecrübelerini, medya ve toplum karşısındaki görüntülerinin ardındaki gerçek kimliklerini gözler önüne seriyor.

Mario Batali ve Michael Stipe Anlatıyor
Programın bu bölümünde aşçı ve yemek kitabı yazarı Mario Batali ile R.E.M. grububun solisti rock şarkıcısı Michael Stipe bir araya geliyor.

Mario Batali yemekleri, yemek kitapları ve her zaman tıkabasa dolu olan restoranlarıyla tüm dünyada tanınan bir aşçı. Hayatına kattığı özel başka bir malzeme ise müzik sevgisi. Batali programda aykırı bir müzisyen ve film yapımcısı olan dostu, R.E.M. grubunun solisti Michael Stipe’la beraber bu tutkusunu keşfe çıkacak. Stipe kendinden ve ilham kaynaklarından bahsedecek ve Batali’nin televizyonda yayınlanan yemek programına çıkmaktan neden keyif aldığını anlatacak...


Untitled document


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/13055/iconoclasts.html