Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ani Ölüm

Ani Ölüm
Pittsburg Stadı ndaki hokey maçını izleyen 17 bin fanatik taraftarın arasına, ABD başkan yardımcısı da bulunmaktadır. Heyecandan yerlerinde oturamayan seyirciler, tam o sıralarda aşırı uçlara mensup bir grup caninin, bu oyunu asla unutamayacakları bir hale getireceğinin farkında değillerdir. Küçük kızı maç sırasında esir alınan Darren McCord, kendini acımasız ve soğukkanlı rakibine karşı ölümcül bir kedi fare oyunun içinde bulur.
Untitled document

ANİ ÖLÜM

Orijinal Adı: Sudden Death
Yapım Yılı: 1995
Türü: Aksiyon
Yönetmen: Peter Hyams
Oyuncular: Jean-Claude Van Damme , Powers Booth , Raymond J.Barry

Konu: Pittsburg Stadı ndaki hokey maçını izleyen 17 bin fanatik taraftarın arasına, ABD başkan yardımcısı da bulunmaktadır. Heyecandan yerlerinde oturamayan seyirciler, tam o sıralarda aşırı uçlara mensup bir grup caninin, bu oyunu asla unutamayacakları bir hale getireceğinin farkında değillerdir. Küçük kızı maç sırasında esir alınan Darren McCord, kendini acımasız ve soğukkanlı rakibine karşı ölümcül bir kedi fare oyunun içinde bulur.


Untitled document

Orijinal Adı: Sudden Death
Yapım Yılı: 1995
Türü: Aksiyon
Yönetmen: Peter Hyams
Oyuncular: Jean-Claude Van Damme , Powers Booth , Raymond J.BarrySite linki: http://www.yayinakisi.com/program/13065/ani-olum.html