Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gece Gündüz

Gece Gündüz
Dünyanın paylaşamadığı tarihi eser, Theodora’nın kolyesi, bir operasyon esnasında Organize Şube’nin eline geçer. Ancak müzeye nakledilirken, Aslan ve Kemal’in gözlerinin önünde çalınır. Ekip bu kez de tarihi eser kaçakçılarının peşine düşer. Tüm bu karmaşanın içinde, Aslan’ın uğraşmak zorunda olduğu diğer bir durum ise Alev’dir.
Untitled document

Tekrar.

Dünyanın paylaşamadığı tarihi eser, Theodora’nın kolyesi, bir operasyon esnasında Organize Şube’nin eline geçer. Ancak müzeye nakledilirken, Aslan ve Kemal’in gözlerinin önünde çalınır. Ekip bu kez de tarihi eser kaçakçılarının peşine düşer. Tüm bu karmaşanın içinde, Aslan’ın uğraşmak zorunda olduğu diğer bir durum ise Alev’dir. Alev’e karşı hislerinden emin olmuşken bu kez karşısına dişli bir rakip çıkar. Son derece karizmatik bir arkeoloji profesörü olan bu kişi Alev-Aslan ilişkisini bir kere daha çıkmaza sokar. Bu rekabet nasıl sonuçlanacak? Aslan bir yandan suçluları yakalamaya çalışırken, bir yandan da profesörü devre dışı bırakabilecek mi?
Gece Gündüz dizisi kadro
Yapım : Altıoklar Yapımcı : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Yönetmen : Metin Balekoğlu Senaryo : Hülya İniş,Sevgi Saygı, Serdar Tantekin Müzik : Mehmet Can Erdoğan Oyuncular : Settar Tanrıöven (Kemal), Sarp Levendoğlu (Aslan) İpek Özkök (Alev), Gül Onat (Neriman), Ceren Olcay (Akasya), Ömer Güney (Toprak), Ece Hakim (Lale), Ayşen Gruda (Hayriye), Bülent Şapşak (Sipsi), Ruken Demirer (Nazlı), Rozet Hubeş (Gülbahar), Damla Sönmez (Pınar),Esin Doğan (Serap), Ushan Çakır (Yavuz), Okan Albayrak (Gözlüklü)


Untitled document

Yapım : Altıoklar Yapımcı : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Yönetmen : Metin Balekoğlu Senaryo : Hülya İniş,Sevgi Saygı, Serdar Tantekin Müzik : Mehmet Can Erdoğan Oyuncular : Settar Tanrıöven (Kemal), Sarp Levendoğlu (Aslan) İpek Özkök (Alev), Gül Onat (Neriman), Ceren Olcay (Akasya), Ömer Güney (Toprak), Ece Hakim (Lale), Ayşen Gruda (Hayriye), Bülent Şapşak (Sipsi), Ruken Demirer (Nazlı), Rozet Hubeş (Gülbahar), Damla Sönmez (Pınar),Esin Doğan (Serap), Ushan Çakır (Yavuz), Okan Albayrak (Gözlüklü)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/13066/gece-gunduz.html