Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Smallville

Smallville
Lionel’ın, Lana’yı Lex’le evlenmezse Clark’ı öldüreceğini söylediği artık Clark için gizli bir bilgi değildir ve Lionel’ı son kez susturmak üzere harekete geçer. Bu arada Lana da Lex’e ayrılmak istediğini söyler. Diğer yandan Lex gizli laboratuvarlarında süper askerlerden oluşacak ordusunu kurmak üzere yaptığı çalışmaların son evresine gelmiştir ve birileri onu durdurmak zorundadır.

6. SEZON
Clark Kent’in Superman’e Dönüşme Macerası
Smallville” SEZON FİNALİ

Superman efsanesinin başlangıcını konu alan ve izleyiciyi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götüren “Smallville6. sezon final bölümü ile CNBC-e’de...

Biri Lex’i durdurmalı!
Lionel’ın, Lana’yı Lex’le evlenmezse Clark’ı öldüreceğini söylediği artık Clark için gizli bir bilgi değildir ve Lionel’ı son kez susturmak üzere harekete geçer. Bu arada Lana da Lex’e ayrılmak istediğini söyler. Diğer yandan Lex gizli laboratuvarlarında süper askerlerden oluşacak ordusunu kurmak üzere yaptığı çalışmaların son evresine gelmiştir ve birileri onu durdurmak zorundadır. Bu konuyla ilgili araştırma yapan Lois güvenlik görevlilerinden biri tarafından bıçaklanır. Chloe ise gizli güçlerini nihayet keşfedecektir.

Yayın Günü : 5 Eylül Pazar
Yayın Saati   : 20:00
Bölüm  : 6. Sezon Final bölümü
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/13613/smallville.html