Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Pulsar

Pulsar
Okulların açılmasına az bir zaman kala, hala bir işe girememiş olan Orhan mali sıkıntı yaşamaktadır. Hayri’nin kefil olmasıyla bir bankadan kredi çekerler. Diğer tarafta Cazip ve Suphi, Tahir’in yan tarafındaki dükkânı kiralayıp, hayvanlara yönelik bir cafe açmıştır. Açılışa bütün mahalle davetlidir.

Okulların açılmasına az bir zaman kala, hala bir işe girememiş olan Orhan mali sıkıntı yaşamaktadır. Hayri’nin kefil olmasıyla bir bankadan kredi çekerler. Diğer tarafta Cazip ve Suphi, Tahir’in yan tarafındaki dükkânı kiralayıp, hayvanlara yönelik bir cafe açmıştır. Açılışa bütün mahalle davetlidir. Bir süredir tamirci kılığında mahalleyi kolaçan eden bir hırsız bu fırsatı kaçırmaz. Hayri ve Orhan’ın bankadan çektiği kredinin bulunduğu para çantası ve Çağlar’ın teleskopu çalınmıştır. Çok kolay bir soygun yaptığını düşünen hırsız, Pulsar faktörünü hesaba katmamıştır.

Yapımcı: Rüzgar Yapım Kıraç - Ayşe Şule Bilgiç Yönetmen: Mustafa Yaşar Senaryo: Ayşe Şule Bilgiç


Yapımcı: Rüzgar Yapım Kıraç - Ayşe Şule Bilgiç Yönetmen: Mustafa Yaşar Senaryo: Ayşe Şule BilgiçSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/13741/pulsar.html