Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Neşeli Günler

Neşeli Günler
Kazım Bey ve Adile Hanım, turşuculukla geçinmektedirler. Bir gün iyi turşu nasıl yapılır konusunda tartışırlar ve ikisi de işi inada bindirip ayrılırlar. Çocukları da paylaşırlar. Amcaları Ziya ise desteksiz atıp tutan, yüzsüz bir adamdır. İki ev arasında gidip gelen, çıkarcı biridir.

Neşeli Günler
Kazım Bey ve Adile Hanım, turşuculukla geçinmektedirler. Bir gün iyi turşu nasıl yapılır konusunda tartışırlar ve ikisi de işi inada bindirip ayrılırlar. Çocukları da paylaşırlar. Amcaları Ziya ise desteksiz atıp tutan, yüzsüz bir adamdır. İki ev arasında gidip gelen, çıkarcı biridir. Yıllar sonra kardeşler bir tesadüf sonucu karşılaşırlar ve anneleriyle babalarını bir araya getirmek için yoğun bir çaba sarfederler. Ancak Kazım Bey ve Adile Hanım, birbirlerine inat olsun diye başkalarıyla evlenmeye karar verirler. Çocuklar da bu inadı yenmekte ısrarlıdır.

Oyuncular : Münir Özkul , Adile Naşit , Şener Şen,Ayşen Gruda, Oya Aydoğan Yönetmen : Orhan Aksoy


Oyuncular : Münir Özkul , Adile Naşit , Şener Şen,Ayşen Gruda, Oya Aydoğan Yönetmen : Orhan AksoySite linki: http://www.yayinakisi.com/program/13941/neseli-gunler.html