Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Selena

Selena
Hades, Selena`yı masallar diyarına göndererek onu Uyuyan Güzel’e çevirir. Uyuyan Güzel’i derin uykusundan uyandıracak olan Prens’in de yolunu değiştirip, Uyuyan Güzel Selena’yı görmeden teğet geçmesini sağlar. Hades’in masalın sonunu değiştirmesi ile Selena sonsuza dek derin bir uykuya dalar.

Selena dizisi yeni bölüm
Hades, Selena`yı masallar diyarına göndererek onu Uyuyan Güzel’e çevirir. Uyuyan Güzel’i derin uykusundan uyandıracak olan Prens’in de yolunu değiştirip, Uyuyan Güzel Selena’yı görmeden teğet geçmesini sağlar. Hades’in masalın sonunu değiştirmesi ile Selena sonsuza dek derin bir uykuya dalar. Selena’nın masalın içine hapsolduğunu anlayan Selin, Leyla ve Nazlı kardeşler Honos`un da desteği ile masallar diyarına giderek Selena’yı kurtarmaya çalışır.

Yapım: Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Selena dizisi Senaryo : Gani Müjde-Tükenmez Kalem Selena dizisi Yönetmen: Bora Onur Selena dizisi Oyuncular: Sinem Kobal (Selena), Zuhal Topal(Fitnat), Selda Özbek(Aslı), Dilara Kurtuluş, Hakan Altıner(Ekrem), Sinan Çalışkan(Hades), Cansu Demirci(Selin), Gizem Güven (Leyla), Ümit Erdim(Zülfikar)


Yapım: Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Selena dizisi Senaryo : Gani Müjde-Tükenmez Kalem Selena dizisi Yönetmen: Bora Onur Selena dizisi Oyuncular: Sinem Kobal (Selena), Zuhal Topal(Fitnat), Selda Özbek(Aslı), Dilara Kurtuluş, Hakan Altıner(Ekrem), Sinan Çalışkan(Hades), Cansu Demirci(Selin), Gizem Güven (Leyla), Ümit Erdim(Zülfikar)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/14241/selena.html