Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gurbet Kuşları

Gurbet Kuşları
Usta yönetmen Halit Refiğ’den hüzünlü bir hikaye… “Gurbet Kuşları”… 1. Antalya Film Şenliği’nde en iyi film seçilen ve Halit Refiğ’e “en başarılı yönetmen” ödülünü kazandıran yapımda; Tanju Gürsu ve Filiz Akın başrolleri paylaşıyor.

Usta yönetmen Halit Refiğ’den hüzünlü bir hikaye… “Gurbet Kuşları”… 1. Antalya Film Şenliği’nde en iyi film seçilen ve Halit Refiğ’e “en başarılı yönetmen” ödülünü kazandıran yapımda; Tanju Gürsu ve Filiz Akın başrolleri paylaşıyor. Filmde; küçük bir kasabadan altın şehir dedikleri İstanbul’a göçen bir ailenin parçalanış öyküsü anlatılıyor. Usta yönetmen Halit Refiğ’den hüzünlü bir hikaye… “Gurbet Kuşları”… 1. Antalya Film Şenliği’nde en iyi film seçilen ve Halit Refiğ’e “en başarılı yönetmen” ödülünü kazandıran yapımda; Tanju Gürsu ve Filiz Akın başrolleri paylaşıyor. Filmde; küçük bir kasabadan altın şehir dedikleri İstanbul’a göçen bir ailenin parçalanış öyküsü anlatılıyor.

Yönetmen: Halit Refiğ Oyuncular: Tanju Gürsu Filiz Akın
 


Yönetmen: Halit Refiğ Oyuncular: Tanju Gürsu Filiz AkınSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/14451/gurbet-kuslari.html