Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Rose Red Konağı

Rose Red Konağı
Rose Red Konağı’nda bazı hayaletlerin var olduklarını düşünen ve onları uyandırmaya karar veren psikoloji profesörü Joyce Reardon (Nancy Travis), bu konağa psişik güçleri olan bir takımı davet eder. Bu konak kadınların yitip gittiği ve erkeklerin ise öte dünyaya göçtüğü yer olarak nam salmıştır.

Senaryosunu Stephen King’in kaleme aldığı mini televizyon serisi 2002 yılında Emmy’e aday gösterilmiştir. Rose Red Konağı’nda bazı hayaletlerin var olduklarını düşünen ve onları uyandırmaya karar veren psikoloji profesörü Joyce Reardon (Nancy Travis), bu konağa psişik güçleri olan bir takımı davet eder. Bu konak kadınların yitip gittiği ve erkeklerin ise öte dünyaya göçtüğü yer olarak nam salmıştır. Konakta daha önce yaşamış olan Ellen Rimbauer’in (Julia Campbell) hayaletinin ortaya çıkışı ile konakta yaşayıp ölmüş tüm ruhların korkunç sırları açığa çıkar. Bu sıra dışı grup konakta kaldığı süre içinde kendilerini de lanetleyecek güçte bir hayaletle karşılaşacak. Stephen King korkuları sevenler bu mini seriyi kaçırmamalı.

O: Nancy Travis, Matt Keeslar Y: Craig R. Baxley Korku/Gerilim 2002


O: Nancy Travis, Matt Keeslar Y: Craig R. Baxley Korku/Gerilim 2002Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/14455/rose-red-konagi.html