Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Benim Annem Bir Melek

Benim Annem Bir Melek
Apartmanda herkes kendine göre bayram için hazırlıklar yapıyor. Sıddık ile Hasıla, Alicon Bey’in izin vermemesi nedeni ile bayram için köylerine gidememenin sıkıntısını yaşamaktalar. Sıddık bir yerlerden bir davul bulup, sanki Ramazan boyunca davul çalmış gibi dairelerin kapısına giderek bahşiş toplar.

Benim Annem Bir Melek dizisi tekrar  bölümü
Apartmanda herkes kendine göre bayram için hazırlıklar yapıyor. Sıddık ile Hasıla, Alicon Bey’in izin vermemesi nedeni ile bayram için köylerine gidememenin sıkıntısını yaşamaktalar. Sıddık bir yerlerden bir davul bulup, sanki Ramazan boyunca davul çalmış gibi dairelerin kapısına giderek bahşiş toplar. Bu uyanıklığı ile epey para kazanacağını düşünmüştür ama ondan daha uyanıkların olduğunu unutmuştur. Sinem’e bayram günü giymesi için hem annesi hem de babaannesi ayrı ayrı elbise alınca büyük bir sorun çıkar. Sinem hangisinin aldığı elbiseyi giyip çıkıracağını bilemez. Herkes bu sorunu kazasız belasız nasıl atlatacağını düşünürken çözümü yine Sinem bulur. Bir gün Ece evde yokken icra müdürlüğünden ihtarname gelir ve Neriman’ın eline geçer. Olayın gelini ile ilgisi olduğunu düşünen Neriman sürekli hacizlerden, hacze uğramış ailelerin başlarına gelen felaketlerden bahsederek Ece’ye işkence etmeye başlar. Sonunda dayanamayan Ece, bir arkadaşından borç alır ve parayı ödemek için bankaya gider ama orada bir sürpriz ile karşılaşır.


Oyuncular: Oya Başar Tarık Ünlüoğlu Dolunay Soysert Ali Sunal Şehsuvar Aktaş Nilgün Belgün Ayçin İnci Bahtiar Engin Ufuk Özkan Yapım: BKM Yönetmen: Hakan Algül Senaryo: Vasıf KüçükoruçSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/14464/benim-annem-bir-melek.html