Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Futbolig

Futbolig
Galatasaraylıların yeni sevgilisi Milan Baros’tan inanılmaz açıklamalar: Galatasaray’daki hedefleri, dövmeleri, aile bağları, kız arkadaşı, Lincloln ile yakınlığı, Kewell, Hasan Şaş, Arda ve Skibbe hakkında düşünceleri, genç oyuncuların durumu, kaleci konusunda sıkıntı yaşanıyor mu?

Futbolig’de bu hafta yine konuşulmayanlar konuşulacak, görülmeyenler görülecek. Galatasaraylıların yeni sevgilisi Milan Baros’tan inanılmaz açıklamalar: Galatasaray’daki hedefleri, dövmeleri, aile bağları, kız arkadaşı, Lincloln ile yakınlığı, Kewell, Hasan Şaş, Arda ve Skibbe hakkında düşünceleri, genç oyuncuların durumu, kaleci konusunda sıkıntı yaşanıyor mu? ve en önemlisi Fenerbahçe derbisi. Aragones’in D.Kiev maçından çok özel ve enteresan görüntüleri… Haftanın maçlarından özel görüntüler,röportajlar ve perde arkası olayları. Hepsi ve daha fazlası Ertem Şener’in hazırlayıp sunduğu, Uğur Meleke, Osman Tamburacı, Mehmet Özdilek ve Cem Pamiroğlu’nun yorumlarıyla renk kattığı Futbolig’de.


Uğur Meleke, Osman Tamburacı, Mehmet Özdilek ve Cem PamiroğluSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/14468/futbolig.html