Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Erkek Jigolo

Erkek Jigolo
Asıl işi akvaryum temizlemek olan ve kendini yanlışlık sonucu profesyonel bir jigolonun evinde, bir kadınla yatakta bulan Deuce Bigalow’un maceraları o kadar sevilmişti ki, yapımcılar ikinci filmi yapmakta hiç tereddüt etmediler.

Orijinal Adı : MALE GIGOLO (DEUCE BIGALOW) Yönetmeni : Mike Mitchell Oyuncuları : Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Oded Fehr, Gail O’Grady. Yapım Yılı : 1999

“Deuce Bigalow: Male Gigolo”, kendini yanlışlık sonucu profesyonel bir jigolonun evinde, bir kadınla yatakta bulan Deuce Bigalow’un maceralarını anlatıyor. Ünlü komedyen fabrikası Saturday Night Live’ın 90’lı yıllardaki yıldızlarından Rob Schneider, bir jigoloyu canlandırdığı Deuce Bigalow: Male Gigolo adlı filmde izleyiciyi kahkahaya doyuruyor. Asıl işi akvaryum temizlemek olan ve kendini yanlışlık sonucu profesyonel bir jigolonun evinde, bir kadınla yatakta bulan Deuce Bigalow’un maceraları o kadar sevilmişti ki, yapımcılar ikinci filmi yapmakta hiç tereddüt etmediler. TV’de DVD Keyfi’nin ocak ayındaki kahkaha bombardımanını kaçırmak istemiyorsanız hemen bilgisayar başına geçin ve oyunuzu verin.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/14640/erkek-jigolo.html