Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dolap

Dolap
François Pignon, büyük bir şirkette muhasabe müdürü olarak çalışmaktadır ve çalışmakta olduğu firma tarafından işten çıkarılacağını duyar. Arkadaşlarıyla eğlenmek için ve adına Salaklar Yemeği adını verdikleri ve herkesin çılgınca davrandığı bir toplantıya gider..


François Pignon, büyük bir şirkette muhasabe müdürü olarak çalışmaktadır ve çalışmakta olduğu firma tarafından işten çıkarılacağını duyar. Arkadaşlarıyla eğlenmek için ve adına Salaklar Yemeği adını verdikleri ve herkesin çılgınca davrandığı bir toplantı sırasında arkadaşlarından biri olan Francis Veber, bu çok yetenekli ve dürüst arkadaşını işsiz kalmaktan kurtarmak için ona bir fikir verir ve bu fikre göre onun homoseksüel olduğu dedikodusunu etrafa yayarlar. Böylece patronları onu işten çıkarmaktan vazgeçmek zorunda kalırlar. Mecburen başlattıkları bu dedikodu onların hayatını karmakarışık hale getirecek ve hiç ummadıkları kadar değişik ama bir o kadar da eğlenceli bir maceranın içine gireceklerdir.

Dolap / Le Placard (2001) Yönetmen: Francis Veber Oyuncu : Daniel Auteuil, Gérard Depardieu, Thierry Lhermittes


DOLAP / Le Placard (2001) Yönetmen: Francis Veber Oyuncu : Daniel Auteuil, Gérard Depardieu, Thierry LhermittesSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/14944/dolap.html