Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Aşk İksiri

Aşk İksiri
Hayatını, Baharat Çarşısı ismindeki dükkânına adayan Tilo, kendisine sorunlarının çözümü için gelen hiç kimseyi geri çevirmeden, baharatlarla yaptığı farklı karışımlarla insanların dertlerine deva olur. Bu konudaki yeteneği ve becerisi her geçen gün yayılan Tilo için yaşam, sadece bu dört duvar arasında geçmektedir.


Hayatını, Baharat Çarşısı ismindeki dükkânına adayan Tilo, kendisine sorunlarının çözümü için gelen hiç kimseyi geri çevirmeden, baharatlarla yaptığı farklı karışımlarla insanların dertlerine deva olur. Bu konudaki yeteneği ve becerisi her geçen gün yayılan Tilo için yaşam, sadece bu dört duvar arasında geçmektedir. Çünkü güçlerinin devam edebilmesi için muhakkak uyması gereken üç kural vardır. Baharatları sadece insanlara yardım için kullanacak, dükkân dışına çıkmayacak ve hiç kimsenin tenine dokunmayacaktır. Hayatını bu kurallar düzenine uydurarak yaşayan Tilo’nun, aşk kapısını çalınca bütün dengesi değişir.

Orijinal Adı: Mistress of Spices Tür : Dram / Romantik Yönetmen : Paul Mayeda Berges Müzik : Craig Pruess Yapım : 2005 Oyuncular: Aishwarya Rai (Tilo) , Dylan McDermott (Doug) , Nitin Ganatra (Haroun) , Adewale Akinnuoye-Agbaje (Kwesi) , Caroline Chikezie (Myisha) , Sonny Gill Dulay (Jagjit) , Padma Lakshmi (Geeta) , Ayesha Dharker (Hameeda)


Orijinal Adı: Mistress of Spices Tür : Dram / Romantik Yönetmen : Paul Mayeda Berges Müzik : Craig Pruess Yapım : 2005 Oyuncular: Aishwarya Rai (Tilo) , Dylan McDermott (Doug) , Nitin Ganatra (Haroun) , Adewale Akinnuoye-Agbaje (Kwesi) , Caroline Chikezie (Myisha) , Sonny Gill Dulay (Jagjit) , Padma Lakshmi (Geeta) , Ayesha Dharker (Hameeda)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/14967/ask-iksiri.html