Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dirt

Dirt
Magazin kraliçesi, acımasız dergi editörü Lucy Spiller’ı nefes kesen finalde her tarafı kan içinde bıraktık. Ölümden dönen Spiller yeni sezonda da tahtını koruyup, ünlülerin peşini bırakmayacak. Yeni sezon bölümleriyle Lucy Spiller Hollywood’un kirini almaya devam edecek.

Magazin kraliçesi, acımasız dergi editörü Lucy Spiller’ı nefes kesen finalde her tarafı kan içinde bıraktık. Ölümden dönen Spiller yeni sezonda da tahtını koruyup, ünlülerin peşini bırakmayacak. Yeni sezon bölümleriyle Lucy Spiller Hollywood’un kirini almaya devam edecek. Lucy Spiller (Courteney Cox), efsane komedi dizisi Friends’ten sonra Dirt gibi çarpıcı bir dramla televizyona unutulmayacak bir dönüş yaptı.

PATRON KİM?
Bu akşam ekrana gelecek ikinci sezon üçüncü bölümde neler olacak? Brent Lucy’ye artık kimin patron olduğunu göstermenin zamanı geldiğini düşünmektedir. Bu arada Lucy de çok önemli bir müzik yapımcısının imparatorluğunu yerle bir etmek üzere araştırma yapmaktadır. Don ise ünlü bir politikacının kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmak üzeredir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/14984/dirt.html