Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dirt

Dirt
Lucy ve Holt ilişkileriyle ilgili ciddi kararlar alır. Bu arada Don’ın bir pop yıldızıyla olan arkadaşlığı farklı bir boyuta geçmiştir. Öte yandan iş başında olan Willa ve Farber ünlülerin aşk hayatlarını irdeleyerek ağız sulandıran gizli kalmış sırları ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.


Magazin kraliçesi, acımasız dergi editörü Lucy Spiller’ı nefes kesen finalde her tarafı kan içinde bıraktık. Ölümden dönen Spiller yeni sezonda da tahtını koruyup, ünlülerin peşini bırakmayacak. Yeni sezon bölümleriyle Lucy Spiller Hollywood’un kirini almaya devam edecek. Lucy Spiller (Courteney Cox), efsane komedi dizisi Friends’ten sonra Dirt gibi çarpıcı bir dramla televizyona unutulmayacak bir dönüş yaptı.

SIRLAR GÜN IŞIÐINA ÇIKIYOR
Bu akşam ekrana gelecek ikinci sezon beşinci bölümde neler olacak? Lucy ve Holt ilişkileriyle ilgili ciddi kararlar alır. Bu arada Don’ın bir pop yıldızıyla olan arkadaşlığı farklı bir boyuta geçmiştir. Öte yandan iş başında olan Willa ve Farber ünlülerin aşk hayatlarını irdeleyerek ağız sulandıran gizli kalmış sırları ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/15639/dirt.html