Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında
Her bölümü büyük ilgiyle izlenen “PARMAKLIKLAR ARDINDA”, heyecanın doruklara ulaştığı 35. bölümün tekrarı ile 5 Kasım Çarşamba akşamı bir kez daha atv’de!

Her bölümü büyük ilgiyle izlenen “PARMAKLIKLAR ARDINDA”, heyecanın doruklara ulaştığı 35. bölümün tekrarı ile 5 Kasım Çarşamba akşamı bir kez daha atv’de!

Ziynet, Osman’dan kıskandığı Zerrin’e acımaz. Suçu, güle oynaya üstlenen ise Elmas olur. Handan gelişmeleri Cengiz’den öğrenecek ve cezaevinde sessiz sedasız işlenen cinayetle bir kez daha sarsılacaktır. Kardeşinin yolladığı botlara sevinen Aliye, Özgür’e dil uzatan Filiz’in cezasını verir. Cengiz ve Beray’ın peşine düşen Ekrem bu ilişkiyi öğrenebilecek midir? Yapım : Play Prodüksiyon/Ayşe Durukan-Uğur Başaran Yönetmen : Nisan Akman Görüntü Yönetmeni : Orhan Ağaoğlu 2.Yönetmen : Deniz Yılmaz Şayir Senaryo Danışmanı : Feride Çiçekoğlu Oyuncular : Zeynep Eronat (Ziynet), Serra Yılmaz (Hayriye), Özlem Düvencioğlu (Handan), Yelda Reynaud (Aliye), Sinan Albayrak (Tarık), Müfide İnselel (Perihan), Özgül Kavruk (Beray), Onuryay Evrentan (Aylin), Başak Daşman (Filiz), Pınar Dikici (Şebo), Pınar Ünsal (Kevser), Seher Terzi (Elmas), İsmail Düvenci (Savcı), Ogün Kaptanoğlu (Cengiz), Cengiz Bozkurt (Ekrem), Haktan Pak (Psikolog)


Ziynet, Osman’dan kıskandığı Zerrin’e acımaz. Suçu, güle oynaya üstlenen ise Elmas olur. Handan gelişmeleri Cengiz’den öğrenecek ve cezaevinde sessiz sedasız işlenen cinayetle bir kez daha sarsılacaktır. Kardeşinin yolladığı botlara sevinen Aliye, Özgür’e dil uzatan Filiz’in cezasını verir. Cengiz ve Beray’ın peşine düşen Ekrem bu ilişkiyi öğrenebilecek midir? Yapım : Play Prodüksiyon/Ayşe Durukan-Uğur Başaran Yönetmen : Nisan Akman Görüntü Yönetmeni : Orhan Ağaoğlu 2.Yönetmen : Deniz Yılmaz Şayir Senaryo Danışmanı : Feride Çiçekoğlu Oyuncular : Zeynep Eronat (Ziynet), Serra Yılmaz (Hayriye), Özlem Düvencioğlu (Handan), Yelda Reynaud (Aliye), Sinan Albayrak (Tarık), Müfide İnselel (Perihan), Özgül Kavruk (Beray), Onuryay Evrentan (Aylin), Başak Daşman (Filiz), Pınar Dikici (Şebo), Pınar Ünsal (Kevser), Seher Terzi (Elmas), İsmail Düvenci (Savcı), Ogün Kaptanoğlu (Cengiz), Cengiz Bozkurt (Ekrem), Haktan Pak (Psikolog)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/15651/parmakliklar-ardinda.html