Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Var mısın? Yok musun?

Var mısın? Yok musun?
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500Bin YTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 500BinYTL’de...En büyük ödül 500 Bin YTL kimin kutusunda?...Yarışmacı bankerin teklif ettiği parayı kabul edecek mi yoksa şansına mı güvenecek? Acun Ilıcalı’nın sunduğu ekranların en yeni yarışma programı Var Mısın? Yok Musun?15 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Show TV de.
 

Var Mısın Yok Musun fırtınası yeni yayın döneminde de devam ediyor.

Yarışmacılar bir liradan şaşırtıcı miktardaki  para ödüllerine kadar olan değişik ödülleri içeren 24 kutu ile karşı karşıya kalıyor.

Bu kutulardan sadece birine sahip olan yarışmacı, kutusundaki ödülün miktarını bilmiyor. Diğer kutuları dilediği sırayla açma ve tahminlerde bulunarak  kazanacağı ödülü giderek arttırma şansına sahip. Yarışmacı aynı zamanda, açılan kutulara göre teklifini yükselten veya alçaltan bir bankanın tekliflerini kabul veya reddetme yolu ile en yüksek ödülü kazanmak için müthiş bir psikolojik savaş veriyor. Büyük ödül açılmadıkça bankanın teklifi de giderek yükseliyor ve heyecan artıyor.

Şanslı yarışmacı, Diğer 23 kutuyu tutan ve gelecekteki yarışmacı adayları olan arkadaşlarının da yardımıyla acaba büyük ödülü kazanabilecekmi sorusuyla milyonları ekranın başına bağlıyor.


Acun ılıcalı Varmısın YokmusunSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/15654/var-misin-yok-musun.html