Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > ER

ER
Bir büyükbaba ve torunu, elektrikli testere ile yaralanır. Onlara yardım etmeye çalışan Luka son derece kritik bir vakayla karşı karşıyadır. Pratt koskaca acili tek başına çekip çevirmek mecburiyetinde kalır. Üstüste gelen travma vakaları bir yana çalışanlara görevlerini öğretmek zorunda olması ve sorunlu bir stajyerin yarattığı sıkıntı işini daha da güçleştirir.

Acil SERvis Koridorlarının GERçek Yüzü “ER
Acil sERviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil SERvis doktorları... “ER” 13. Sezon bölümlERi ile CNBC-e’de hız kesmeden devam ediyor...

Annelik Oyun Değil!
Bir büyükbaba ve torunu, elektrikli testERe ile yaralanır. Onlara yardım etmeye çalışan Luka son dERece kritik bir vakayla karşı karşıyadır. Pratt koskaca acili tek başına çekip çevirmek mecburiyetinde kalır. Üstüste gelen travma vakaları bir yana çalışanlara görevlERini öğretmek zorunda olması ve sorunlu bir stajyERin yarattığı sıkıntı işini daha da güçleştirir. Bu arada bir tıp öğrencisine rehbERlik etmekte olan Neela, Pratt’e yaptığı hatayı düzeltmesinde yardımcı olur. Abby ise annelik kurslarına gitmeye başlamıştır ancak hERşey eğlence ve oyundan ibaret değildir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/15984/er.html