Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Zor Baba ve Dünür

Zor Baba ve Dünür
Greg Focker (B. Stiller), artık nişanlısı Pam’in babası Jack ve annesi Dina ile iyi geçinmektedir. Çift evlilik hazırlıkları yapmaktadır ve sıra Focker ailesiyle yani baba Bernie Focker (D. Hoffman) ve anne Roz Focker (B. Streisand) ile tanışmaya gelmiştir.

Konu : “Zor Baba” filminin devam filmi niteliğinde çekilen “Zor Baba ve Dünür”, ünlü isimler eklenmiş kadrosuyla bu akşam Fox TV de ekrana geliyor. Filmde, Oscar ödüllü ünlü oyuncular Robert De Niro ve Dustin Hoffman iki dünür, başarılı oyuncu Ben Stiller damat, Barbra Streisand de, Stiller’ın annesi olarak karşımıza çıkıyor. Greg Focker (B. Stiller), artık nişanlısı Pam’in babası Jack ve annesi Dina ile iyi geçinmektedir. Çift evlilik hazırlıkları yapmaktadır ve sıra Focker ailesiyle yani baba Bernie Focker (D. Hoffman) ve anne Roz Focker (B. Streisand) ile tanışmaya gelmiştir. Son derece rahat bir aile olan Focker’lar, ekstra gergin Brynes’lerle tanışırlar. Liberal, her türlü fikre açık Focker ailesi ile daha kapalı ve muhafazakar Byrnes ailesi çok da iyi anlaşamazlar. Üst üste yaşanan bir takım yanlış anlaşılmalar sonucunda, Greg ve Pam’in tüm çabalarına rağmen iki aile arasında bir uçurum oluşur. Günün en iyi seyirliklerinden olan bu harika komediyi sakın kaçırmayın!


Orjinal adı : Meet the Fockers Yönetmen : Jay Roach - Yapım Yılı : 2005 Oyuncular : Ben Stiller, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Blythe Danner, Teri Polo, Barbra StreisandSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/16238/zor-baba-ve-dunur.html