Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Spooks

Spooks
Organize suçlar, terörist faaliyetleri, elçilik kuşatmaları, silah üretimleri, yıkıcı faaliyetler, anarşistler ve uyuşturucu kaçakçılarının yer aldığı BAFTA (İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi) ödüllü Spooks’da arka planda anlaşmazlıklar ve güç çatışmaları var

Bu aksiyon dolu dram, bizi MI5’in heyecan dolu dünyasına, gizli güvenlik servisinin ve kendi seçkin takımlarını kuran insanların hayatlarının derinliklerine götürüyor. Spooks’un bu bölümünde çok gizli olan eski bir Sovyet silah deposunun paragöz Robert Morgan tarafından ziyaret edilmesi MI5’ın ilgisini çeker. Takip edildiğini anlayan Morgan’ı MI5 ajanları sorgulamak niyetindedir. Asıl amacının ne olduğunu öğrenmek önemlidir.

10/26. The Suffering Of Strangers

Organize suçlar, terörist faaliyetleri, elçilik kuşatmaları, silah üretimleri, yıkıcı faaliyetler, anarşistler ve uyuşturucu kaçakçılarının yer aldığı BAFTA (İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi) ödüllü Spooks’da arka planda anlaşmazlıklar ve güç çatışmaları var... Spooks 3. Sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Adam ve Fiona’dan habersiz evlerine dinleme cihazı yerleştirilmiştir ve izlenmektedirler. Bir şekilde hedef olmalarının sebebi ne olabilir? Onları izleyen ve dinleyen kişilerin asıl amacı nedir?
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/16258/spooks.html