Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cold Case

Cold Case
Ölmek üzere olan bir suçlu, bir polis yetkilisinin kurban gittiği çözülememiş cinayetle ilgili ipucu verince Rush olayı tekrar soruşturmaya açar. Ailesi de polis olan Sean “Coop” Cooper uyuşturucu suçlularıyla mücadelede kanunen çok da geçerli olmayan yöntemlerin kullanıldığı bir dönemde görev yapmıştır.

Eski dosyalar yeniden açılıyor, adalet geç de olsa yerini buluyor… Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor; “Cold Case” üçüncü sezon bölümleri ile e2’de...

Sonsuzlukta Bir Polis
Dördüncü sezonun sekizinci bölümünde, ölmek üzere olan bir suçlu, bir polis yetkilisinin kurban gittiği çözülememiş cinayetle ilgili ipucu verince Rush olayı tekrar soruşturmaya açar. Ailesi de polis olan Sean “Coop” Cooper uyuşturucu suçlularıyla mücadelede kanunen çok da geçerli olmayan yöntemlerin kullanıldığı bir dönemde görev yapmıştır. Coop’un cesedi 1968 yılında kötü bir mahallede köprü altında bulunduğunda, ölümüyle ilgili pek çok değişik teori ortaya atılmıştır. Rush’ın araştırmaları Coop’un cinayete sebebiyet verebilecek çok önemli bir sırrını ortaya çıkarır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/16260/cold-case.html