Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > The Closer

The Closer
Flynn ve Provenza’nın eski polis arkadaşlarından birinin cenazesi sırasında düşen tabutun içerisinden kimliği belirsiz çıplak sarışın bir kadın cesedinin çıkması da bir anda herkesi şok eder. Brenda’nın araştırmaları devam ettikçe Flynn ve Provenza yavaş yavaş kadın hakkında sandıklarından daha çok şey bildiklerini fark eder

 “The Closer 3. SEZON ”
Bildiğiniz polisiyelerin ötesinde...
HERKESİN İTİRAF EDECEÐİ BİR ŞEY VAR

Reytingleri her sene artan tek dizi The Closer’da dedektif Brenda Johnson, en zor davaları çözmeye devam edecek. Nip / Tuck yapımcılarının imzasını taşıyan The Closer’ın başrolünde Kyra Sedgwick var. Televizyonun en iyi dedektifi yeniden iş başında! The Closer, üçüncü sezonuyla her Çarşamba 22:15’te e2’de.

ŞÜPHELİ TABUT
Flynn ve Provenza’nın eski polis arkadaşlarından birinin cenazesi sırasında düşen tabutun içerisinden kimliği belirsiz çıplak sarışın bir kadın cesedinin çıkması da bir anda herkesi şok eder. Brenda’nın araştırmaları devam ettikçe Flynn ve Provenza yavaş yavaş kadın hakkında sandıklarından daha çok şey bildiklerini fark eder. Brenda bir yandan da kendisini düğününü mahvetmekle suçlayan tehlikeli ve saldırgan bir kadınla baş etmek zorundadır. Bu arada Brenda ve Fritz ev aramaya devam etmektedir.

Yayın Günü : 10 Aralık Çarşamba
Yayın Saati : 22:15
Bölüm  : The Closer 3. Sezon 3. Bölüm

 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/16684/the-closer.html