Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Stadyum

Stadyum
Stadyum, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor. Süperligde mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren ve Erdoğan Arıkan’ın sunduğu “Stadyum”da, Ömer Üründül ve Mehmet Demirkol yorumlarıyla yer alacak.

Türkcell Süper Ligde maçların geniş özeti yine sadece “Stadyum”da... Erdoğan Arıkan’ın sunduğu “Stadyum”da, Ömer Üründül ve Mehmet Demirkol yorumlarıyla yer alacak.
Stadyum, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor. Süperligde mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek. Sezona iddialı başlayan program, bu yıl görsel anlamda çok daha üst düzey yeni bir stüdyodan yayına giriyor. Programda, maçların ayrıntılı analizlerinin yapıldığı yeni bir formata da yer veriliyor. Erdoğan Arıkanın sunduğu programa Ömer Üründül ve Mehmet Demirkol yorumlarıyla konuk olmaya devam ediyor. 2006 yılında En İyi Spor Programı Dalında, halkın oylarıyla Hürriyet Gazetesi tarafından verilen “Altın Kelebek”e, İstanbul Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi tarafından verilen “Altın Lale”ye ve Ulusal Eğitimde Bilişim Kültürde Oluşum (E-BİKO) tarafından verilen ödüllere layık görülen “Stadyum” futbolseverleri yine tek çatı altında birleştirecek.


Yönetmen: Esennur Sirer
Yapımcı: TRT-Spor Servisi
E-posta: [email protected]
Sunucular: Erdoğan ArıkanSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/16819/stadyum.html