Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gece Gündüz

Gece Gündüz
Aysun Kayacı, “Gece Gündüz”ün oyuncu kadrosuna katılıyor.Mafya’nın içindeki Arzu karakteri ile diziye katılan Aysun Kayacı, girişiyle birlikte sürprizleri de beraberinde getiriyor. Arzu (Aysun Kayacı) ile Aslan Başkomiser’in ilk karşılaşması nasıl olacak?

Gece Gündüz Dizisi yeni bölüm
Aysun Kayacı
, “Gece Gündüz”ün oyuncu kadrosuna katılıyor

Kanal D’nin başrollerinde Settar Tanrıöven, Sarp Levendoğlu ve İpek Özkök ’ün oynadıkları sevilen dizisi “Gece Gündüz” ün oyuncu kadrosuna bu haftadan itibaren Aysun Kayacı da katılıyor. Mafya’nın içindeki Arzu karakteri ile diziye katılan Aysun Kayacı, girişiyle birlikte sürprizleri de beraberinde getiriyor. Arzu (Aysun Kayacı) ile Aslan Başkomiser’in ilk karşılaşması nasıl olacak? Bu güzel ve çekici kadın Aslan Başkomiseri etkileyecek mi? Alev ile iyice yakınlaşmış olan Aslan’ın aklı karışacak mı? Alev’in tepkisi ne olacak? Mafya’nın önemli elemanlarından birisi olan Arzu (Aysun Kayacı) başka ne sürprizler getirecek?
Uluslararası bir kaçakçılık çetesinin faaliyetleri, Organize Suçlar Ekibi’ni hiç beklemedikleri bir yerden; Kemal’in kızı Lale ile vurur. Organize Suçlar Ekibi hemen çetenin peşine düşer. Ancak mesele, emniyet birimleri arasında gerginlik yaratacak kadar büyüktür. Bir de operasyonda karşılarına esrarengiz bir kadın çıkınca, dengeler değişmeye başlar. Kısa sürede anlaşılır ki, bu kez çetenin başındaki gerçekten sıradışı bir suçludur. Ve bu kovalamacada, taraflar şaşırtıcı bir hızla değişmektedir. Alev, birdenbire hayatlarına giren yeni kadının varlığından rahatsız olur. Aslan farkında olmasa da bu olayla ilişkileri yeni bir boyuta girmektedir. Kritik dönemden geçen bir başka ilişki de Yavuz ile Akasya’nınkidir. İkili, birlikteliklerine bir fırsat vermeye karar verir. Ancak bir kez daha Akasya’nın işi aralarına girer. Gece Gündüz Dizisi yeni bölümünü kaçırmayın.


Yapım : Altıoklar Yapımcı : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Yönetmen : Metin Balekoğlu Senaryo : Hülya İniş,Sevgi Saygı, Serdar Tantekin Müzik : Mehmet Can Erdoğan Gece Gündüz Dizisi Oyuncuları : Settar Tanrıöven (Kemal), Sarp Levendoğlu (Aslan) İpek Özkök (Alev), Gül Onat (Neriman), Ceren Olcay (Akasya), Ömer Güney (Toprak), Ece Hakim (Lale), Ayşen Gruda (Hayriye), Bülent Şakrak (Sipsi), Ruken Demirer (Nazlı), Rozet Hubeş (Gülbahar), Damla Sönmez (Pınar),Esin Doğan (Serap), Ushan Çakır (Yavuz), Okan Albayrak (Gözlüklü)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/16825/gece-gunduz.html