Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ortak Acı

Ortak Acı
Türk-Ermeni ilişkilerinin kırılma noktası olan tehcir kararı neden, nasıl alındı? Sonuçları ne oldu?Soykırım mı, değil mi?Dostça bir geleceğin inşası mümkün mü? “Ortak Acı: 1915, Türkler ve Ermeniler” dosyasının son bölümünde; Emekli Büyükelçi Sönmez Köksal, Prof. Dr. Kemal Çiçek, Prof. Dr. Hikmet Özdemir ve Doç. Dr. Sedat Laçiner gibi tanınmış tarihçi, yazar ve araştırmacıların görüşleri de yer alıyor.

“ORTAK ACI:
1915, TÜRKLER VE ERMENİLER”
 

4. BÖLÜM


CNN TÜRK, 26 Aralık Cuma günü saat 22.00’de Taha Akyol’un hazırlayıp sunduğu                           4 bölümden oluşan “Ortak Acı: 1915, Türkler ve Ermeniler” belgeselinin son bölümünü ekrana getiriyor.

CNN TÜRK, dünden bugüne Türk-Ermeni ilişkilerini kapsamlı bir dizi dosya ile ekrana taşıyor. 

Türk-Ermeni ilişkilerinin kırılma noktası olan tehcir kararı neden, nasıl alındı? Sonuçları ne oldu?Soykırım mı, değil mi?Dostça bir geleceğin inşası mümkün mü? Taha Akyol’un hazırlayıp sunduğu “Ortak Acı: 1915, Türkler ve Ermeniler” dosyasının son bölümünde; Emekli Büyükelçi Sönmez Köksal, Prof. Dr. Kemal Çiçek, Prof. Dr. Hikmet Özdemir ve Doç. Dr. Sedat Laçiner gibi tanınmış tarihçi, yazar ve araştırmacıların görüşleri de yer alıyor. 

YAYIN TARİHİ:  26 ARALIK 2008 / CUMA  Ortak Acı 4. Bölüm
YAYIN SAATİ:  22.00
 


Ortak Acı 4. BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17141/ortak-aci.html