Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın

Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın
Çarkıfelek’le milyonları ekran başına kilitleyen Mehmet Ali Erbil, bu kez de “Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın” adlı yarışmayla FOX ekranlarında…Yarışmada her hafta bir erkek yarışmacı 50 bayanla yarışıyor. Yarışmacı bayanların özelliği ise “sarışın ve akıllı” olmaları…

MEHMET ALİ ERBİL’LE 50 SARIŞIN           YENİ-CANLI


Çarkıfelek’le milyonları ekran başına kilitleyen Mehmet Ali Erbil, bu kez de “Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın” adlı yarışmayla FOX ekranlarında…

Yarışmada her hafta bir erkek yarışmacı 50 bayanla yarışıyor. Yarışmacı bayanların özelliği ise “sarışın ve akıllı” olmaları…

Günler öncesinden IQ testleri uygulanarak seçilen yarışmacılar “aptal sarışın” hikayelerinin yanlış olduğunu ispatlamaya çalışıyorlar.

Orijinali “Beat the blondes” olan bu yarışma bir taktik, strateji ve önyargı oyunu.

Erkek yarışmacının sarışınları yenip yenemeyeceği ve para ödülünü kazanıp kazanamayacağı iki bölümden oluşan sorularla belli oluyor.
Birinci bölümde, erkek yarışmacı kazanılması mümkün olan en yüksek para ödülüne ulaşmaya ve eleyebildiği kadar çok sayıda sarışın elemeye çalışacak.
İkinci bölümde ise, erkek yarışmacı kalan sarışınlara karşı yarışacak. Erkek yarışmacının  kalan sarışınları elemek için 10 sorusu olacak ama kendisi bu sorulardan üç tanesini yanlış cevaplarsa oyun dışı kalacak.

Erkek yarışmacı büyük ödülü kazanmak için bütün sarışınları yenmek zorunda. Eğer yenemezse eli boş olarak yarışmadan ayrılacak ve toparladığı para da kalan sarışınlara dağıtılacak.

Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın kahkaha ve eğlence dolu 2. bölümüyle 27 Aralık Cumartesi saat 21:00’de FOX ekranlarında….
 


Mehmet Ali Erbil’le 50 SarışınSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17188/mehmet-ali-erbil-8217le-50-sarisin.html