Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Prison Break

Prison Break
General’in bulundurduğu son kartı da ele geçirmek için büyük çaba harcayan Lincoln gözü kara bir plan hazırlamaktadır. Bu arada Gretchen’la kilisede buluşan Michael ve Don, onunla işbirliği yapmak zorunda kalır. Şirket tarafından takip edilen Gretchen’ın yardıma ihtiyacı vardır. Ancak aralarında bir hain vardır

Prison Break 4. Sezon”

CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break”de merak ve heyecanla beklenen “İntikam Sezonu” başladı. Bu akşam sekizinci bölümü ile ekrana gelecek dizi yine gerilimli, bol karakterli, sürükleyici öyküsü ile izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Prison Break 4. Sezon 8. Bölüm: BEDEL
General’in bulundurduğu son kartı da ele geçirmek için büyük çaba harcayan Lincoln gözü kara bir plan hazırlamaktadır. Bu arada Gretchen’la kilisede buluşan Michael ve Don, onunla işbirliği yapmak zorunda kalır. Şirket tarafından takip edilen Gretchen’ın yardıma ihtiyacı vardır. Ancak aralarında bir hain vardır. Roland ise kopyalama aletini Las Vegas’da kaybettiği için hala suçluluk duymaktadır. Öte yandan Bellick’in içine kötü bir his düşmüştür. Sucre’ye annesinin telefon numarasını verir ve şayet ölürse annesine bir mahkum gibi demir parmaklıklar ardında ölmediğini söylemesini ister.

Yayın Günü  : 27 Aralık Cumartesi
Yayın Saati  : 21:00
Bölüm  : Prison Break 4. Sezon / 8. Bölüm
 


Prison Break 4. Sezon / 8. BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17190/prison-break.html