Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yol Üstü Lezzet Durakları

Yol Üstü Lezzet Durakları
Yol Üstü Lezzet Durakları”, Türkiye’nin her köşesine ulaşıyor ve o yörenin en lezzetli yemeklerinin sırlarını izleyiciyle paylaşıyor. Yeni mekanlar tanıtıyor, hiç bilinmeyen tatların peşine düşüyor. Bu mekanlar bazen bir köfte arabası ya da salaş bir dükkan olurken, bazen de görkemli bir restorant olabiliyor.

Mehmet Yaşin’le
YOL ÜSTÜ LEZZET DURAKLARI


İZMİR’DE LEZZET YOLCULUÐU
2. BÖLÜM

İzleyicileri tam anlamıyla bir lezzet yolculuğuna çıkaran Mehmet Yaşin ile ‘Yol Üstü Lezzet Durakları’ her Pazartesi saat 22.25’te CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor.


Sardalya Dolma, Levrek kavurma, Kalamar Dolma,
Dülger şiş, dil balığı şiş ve zeytinyağlı enginar…

5 Ocak Pazartesi günü lezzet avcısı Mehmet Yaşin, İzmir’deki lezzet yolculuğuna devam ediyor.
 
“Yol Üstü Lezzet Durakları”, Türkiye’nin her köşesine ulaşıyor ve o yörenin en lezzetli yemeklerinin sırlarını izleyiciyle paylaşıyor. Yeni mekanlar tanıtıyor, hiç bilinmeyen tatların peşine düşüyor. Bu mekanlar bazen bir köfte arabası ya da salaş bir dükkan olurken, bazen de görkemli bir restorant olabiliyor.

Kimi zaman yoldan kilometrelerce sapılıyor ve bir köyün en lezzetli yemeklerinin tadına ulaşılıyor. Dolayısıyla aktüel bir yemek programı olmanın yanında, o yörenin de doğal güzelliklerini izleyiciye sunuyor.


YAYIN TARİHİ: 05 OCAK 2009 / PAZARTESİ

YAYIN SAATİ:  22.25
 


Mehmet YaşinSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17452/yol-ustu-lezzet-duraklari.html