Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lost

Lost
48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor. Birbirlerine hem arkadaş, hem aile, hem düşman, hem de yabancı olan bu insanlar acımasız doğa koşullarıyla hep birlikte mücadele etmek zorunda. Lost, TNT`de Türk izleyicisiyle hem orjinal hem de Türkçe dublajlı olarak buluşacak.` Lost 3. Sezon 1. Bölüm bugün TNT de.

Lost 3. sezon
Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda. Belki de hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey yoktur ve tüm bu olanların bir nedeni vardır… Ve elbette bir sonucu… Uçakları düştü, kayboldular ve kurtarmaya kimse gelmedi... Adada başkaları da var. Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ Lost 3. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor.

Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çekici dizisi. Gerçek bir fenomen. Bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor. Birbirlerine hem arkadaş, hem aile, hem düşman, hem de yabancı olan bu insanlar acımasız doğa koşullarıyla hep birlikte mücadele etmek zorunda. Lost, TNT`de Türk izleyicisiyle hem orjinal hem de Türkçe dublajlı olarak buluşacak.` Lost 3. Sezon 1. Bölüm bugün TNT de.


Lost 3. sezon
Oyuncular: Matthew Fox, Josh Holloway, Evangeline LillySite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17460/lost.html