Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Supernatural

Supernatural
Dean bir cinin saldırısına uğrar. Ve bu saldırının ardından gerçeklik algısı değişir ve annesinin hala hayatta olduğu gerçeği ile başka bir düzlemde hayatı algılamaya başlar. Bütün herşeyin anahtarı gizemli bir kadının elindedir.

Supernatural, 2. sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor… Başrollerini Jensen Ackles ve Jared Padalecki’in birlikte paylaştığı Supernatural’ın bu bölümünde Dean bir cinin saldırısına uğrar. Ve bu saldırının ardından gerçeklik algısı değişir ve annesinin hala hayatta olduğu gerçeği ile başka bir düzlemde hayatı algılamaya başlar. Bütün herşeyin anahtarı gizemli bir kadının elindedir.


Başrollerini Jensen Ackles ve Jared Padalecki’in birlikte paylaştığı Supernatural’da; Dean ve Sam Winchester adında iki erkek kardeş kaybolan babalarını bulma ümidiyle bütün ülkeyi dolaşırlar ve bu uzun yolculuk boyunca karanlık güçlerle savaşırlar. Sam Winchester, bir kolej öğrencisidir ve hukuk fakültesine gitme arzusu ile ağabeyi Dean’in tam tersine ailenin geçmişinden kaçar. Babaları, sevgili karısını öldüren karanlık güçleri bulmaya hayatını adamış ve çocuklarını da bu uğurda kendisine yardımcı olacak şekilde yetiştirmiştir. Doğaüstü varlıkları avlamak için yetiştirilmişlerdir. Sam bu hayattan kaçıp kız arkadaşı, Jessica, ile mutlu bir yaşam kurmuş ve kendisi için ümit vaat eden bir gelecek hazırlamıştır. Dean ise babası ile kalıp “avcılığa” devam etmiştir. Babaları ortadan kaybolunca Dean, Sam’den yardım istemeye gitmiştir; Sam erkek kardeşine yardım etmek zorundadır. Bir hafta sonu kaybolan babaları John Winchester’ı bulmak niyetiyle yola çıkan Sam, kendini sonu gelmeyen bir maceranın içinde bulmuştur. İki erkek kardeş, korkunç olaylarla çevrelenmiş ve görevlerine kanları ile bağlanmışlardır. Kayıp babalarının peşinde bütün ülkeyi dolaşırken Lady in White, Kızılderili canavar Wendigo, uçak kazalarına sebep olan Phantom Yolcuları, Bloody Mary ve daha birçok doğaüstü varlık ya da bir çeşit mit olarak tanımlanan korkunç ve tehlikeli güçlerle karşı karşıya geleceklerdir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/17701/supernatural.html