Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Beyaz Show

Beyaz Show
“Beyaz Show”a bu gece; Candan Erçetin, Mazhar Alanson ve Güven Kıraç konuk olacak.Kaliteli müzik denince akla gelen ilk isimlerden olan, aynı zamanda bir şarkı sözü üstadı olan, hanımefendi kişiliği ile herkesin takdirini kazanan ve adı gibi candan bir sanatçı olan Candan Erçetin, bu gece Beyaz Show tiryakilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı talk- show programı “Beyaz Show”a bu gece; Candan Erçetin, Mazhar Alanson ve Güven Kıraç konuk olacak.

Candan Erçetin ile müzik ziyafeti
Kaliteli müzik denince akla gelen ilk isimlerden olan, aynı zamanda bir şarkı sözü üstadı olan, hanımefendi kişiliği ile herkesin takdirini kazanan ve adı gibi candan bir sanatçı olan Candan Erçetin, bu gece Beyaz Show tiryakilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.
“Kirpi” filminde buluşan iki usta isim de Beyaz Show’da
Karizmatik bir şarkıcı ve aynı zamanda da karizmatik bir oyuncu olan, buğulu sesi ve şarkılarıyla yürekleri dalgalandıran Mahzar Alanson ile usta oyuncu, bir konuşma üstadı, zeki ve komik adam Güven Kıraç da bu gece Beyaz’a konuk olacaklar. “Kirpi” filminde buluşan ikili, keyifli sohbetleriyle programa renk ve neşe katacaklar.
Beyaz Show’un vazgeçilmezleri arasında yer alan; üniversiteli yetenekli gençlerin buluşma noktası “Canısı” ile insana “ne oldum değil, ne olacağım” dedirten “İnodnod” bölümlerinin yine yerli yerinde olacağı programda, Beyaz da birbirinden çarpıcı canlı yayın sürprizleri de yer alacak. Dinamik, seviyeli ve eğlenceli içeriğiyle Cuma gecelerini şenlendiren bu süper şovu sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/17796/beyaz-show.html