Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Brothers & Sisters

Brothers & Sisters
Hayatı biraz olsun normale çevirebilmek adına Nora, vefat eden kocasının gayrı meşru kızını akşam yemeğine çağırır ve kolejdeki profesörü ile romantik bir karşılaşma yaşar. Diğer tarafta ise Senatör McCallister sürpriz bir atılım gerçekleştirir.

İnsanın hayattaki amacı nedir? Ya da hayatın kendisini değerli kılan şey nedir? Modern dünyanın karmaşası içinde yaşamak kolay iş değil… Yaşamın üzerine savaşın, bağımlılıkların, ihanetin ve hatta ölümün gölgesi düşse de Walkers kardeşler birbirlerine kenetlenerek bu gölgelerden kurtulabilir. Büyük bir şirkette yönetici iken aile şirketine dönen Sarah (Rachel Griffiths), cazibesinin farkında olan çapkın Tommy (Balthazar Getty), aşkın anlamını ihtiyatla arayan gay avukat Kevin (Matthew Rhys), savaşın yüreğinde açtığı yararları sarmaya çalışan uyuşturucu bağımlısı Justin (Dave Annable), radyoculuk ile başlayan iş hayatına televizyonculuk ile devam Kitty( Calista Flockhart) … Walkers kardeşler kendilerini ararken anne ve babalarının da her insan gibi kusurlu, çelişkili ve affedici olduklarını keşfedecekler. Walkers kardeşlerin annesi Nora Walker’ı iki Oscarlı oyuncu Sally Field canlandırıyor. Walkers kardeşlerin hayatını gözler önüne seren Emmy ödüllü Brothers & Sisters, TNT’de.

Walkers Kardeşler’in hayatını gözler önüne seren Emmy ve Altın Küre ödüllü Brothers & Sisters ilk sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor... Hayatı biraz olsun normale çevirebilmek adına Nora, vefat eden kocasının gayrı meşru kızını akşam yemeğine çağırır ve kolejdeki profesörü ile romantik bir karşılaşma yaşar. Diğer tarafta ise Senatör McCallister sürpriz bir atılım gerçekleştirir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/17939/brothers-sisters.html