Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Rap Star

Rap Star
Rapstar’da jüri koltuğunda, Türkiye’nin en önemli rap müzik sanatçısı Ceza, gençlerin sevilen ismi dj Funky – C, ulusal ve uluslar arası çalışmalarıyla tanınan pop müziğin sevilen sanatçısı Sibel Tüzün ve rap müziğin önemli isimlerinden Fuat oturacak. Her hafta değişecek olan konuk jüri koltuğunda ise ilk bölümde Ferhat Göçer var.

Türkiye’de birçok ilke imza atan Star TV’de bu akşam yepyeni bir program başlıyor: Rapstar…

Gold Film ve Erka Prodüksiyon’un yapımcılığında, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, müzik direktörlüğünü Suat Sakarya’nın yaptığı Rapstar’da jüri koltuğunda ise, Türkiye’nin en önemli rap müzik sanatçısı Ceza, gençlerin sevilen ismi dj Funky – C, ulusal ve uluslar arası çalışmalarıyla tanınan pop müziğin sevilen sanatçısı Sibel Tüzün ve rap müziğin önemli isimlerinden Fuat oturacak. Her hafta değişecek olan konuk jüri koltuğunda ise ilk bölümde Ferhat Göçer var.

Programda ülkemizin her köşesinden rap müziğe gönül veren gençlere halkın yakından tanıdığı sesler eşlik edecek. Ayrıca finalistler Rap Akademi denilen bir merkezde birçok konuda eğitim alacaklar. Rapstar’ı kaçırmayın.

10 yarışmacının 13 hafta boyunca sürecek olan mücadelesinde jüri ve halktan aldığı oylarla birinci seçilecek kişi büyük sürpriz ödüle kavuşacak.
Rap Star Star TV de. RapStar’ı kaçırmayın.


Ceza,  Funky-c, Sibel Tüzün ve FuatSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17953/rap-star.html