Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Beyaz Show

Beyaz Show
Beyaz Show’un vazgeçilmezleri arasında yer alan; üniversiteli yetenekli gençlerin buluşma noktası “Canısı” ile insana “ne oldum değil, ne olacağım” dedirten “İnodnod” bölümlerinin yine yerli yerinde olacağı programda, Beyaz da birbirinden çarpıcı canlı yayın sürprizleri de yer alacak.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı talk- show programı “Beyaz Show”a bu gece; Hadise, Yılmaz Erdoğan ve BKM Mutfak oyuncuları konuk olacak.

Hadise’den canlı canlı Eurovision şarkısı

Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Hadise, herkesin büyük beğenisini kazanan şarkısını, bu gece canlı olarak Beyaz Show’da seslendirecek. Başaralı şarkıcısı ayrıca, birbirinden güzel şarkıları ile de Beyaz Show tiryakilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

BKM Mutfak’ın şefi Yılmaz Erdoğan ve öğrencileri de Beyaz Show’da

Usta mizahçı, müthiş şair, iyi yönetmen, şahane yazar, harika oyuncu, amatör futbolcu ve BKM Mutfak’ın şefi Yılmaz Erğan ile Türkiye’nin en lezzetli mutfağı, Yılmaz Erdoğan’ın başarılı öğrencileri, tüm kadrosuyla BKM Mutfak oyuncuları da “Çok Güzel Hareketler Bunlar” yapmak için bu gece Beyaz Show’a geliyorlar.

Vazgeçilmezler…

Beyaz Show’un vazgeçilmezleri arasında yer alan; üniversiteli yetenekli gençlerin buluşma noktası “Canısı” ile insana “ne oldum değil, ne olacağım” dedirten “İnodnod” bölümlerinin yine yerli yerinde olacağı programda, Beyaz da birbirinden çarpıcı canlı yayın sürprizleri de yer alacak. Dinamik, seviyeli ve eğlenceli içeriğiyle Cuma gecelerini şenlendiren bu süper şovu sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/17954/beyaz-show.html