Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mahmut Tuncer Show

Mahmut Tuncer Show
Cumartesi gecelerinin beğeniyle takip edilen programı Mahmut Tuncer Show sanatçı konukları ve hikâyeleriyle yine dopdolu... Sevilen sanatçıları stüdyoda ağırlayan programa bu hafta halk müziğinin buğulu sesi Türkü ve halk müziğinin sevilen seslerinden Mustafa Küçük konuk olacak

Cumartesi gecelerinin beğeniyle izlenen renkli programı Mahmut Tuncer Show’a bu hafta Türkü ve Mustafa Küçük konuk oluyor. Mahmut Tuncer’in neşeli sunumu ve sanatçı konukların muhteşem yorumları ile neşe dolu bir gece Kanal 7 ekranlarında. Her hafta olduğu gibi ‘Mahmut Tuncer’le Bir Aşk Hikâyesi’ bölümünde ise görme engelli Sermin ile Onur’un karanlık dünyalarına ışık olan aşklarının hikâyesi ekrana gelecek.

Cumartesi gecelerinin beğeniyle takip edilen programı Mahmut Tuncer Show sanatçı konukları ve hikâyeleriyle yine dopdolu... Sevilen sanatçıları stüdyoda ağırlayan programa bu hafta halk müziğinin buğulu sesi Türkü ve halk müziğinin sevilen seslerinden Mustafa Küçük konuk olacak. Birbirinden güzel türkülerin seslendirileceği Mahmut Tuncer Show’da konukların neşeli sohbetiyle güzel bir gece Kanal 7 izleyenlerini bekliyor.

Programın “Bir Aşk Hikâyesi” bölümünde ise; Görme engelli Sermin ile Onur’un karanlık dünyalarına ışık olan aşklarının hikâyesi ekrana gelecek. Sermin Antalyalı, Onur ise Gebzelidir. Sermin ile Onur Görme Engellileri Topluma Kazandırma Müzisyenler Derneği’nde karşılaşır ve tanışırlar. Onur derneğin kurduğu stantlarda müzisyenlik yapmaktadır. Sermin derneğe geldikten sonra Onur’un yanında anons yapma işiyle görevlendirilmiştir. Beraber çalışırken birbirlerini iyice tanıma fırsatı doğar. Sermin ile Onur kısa sürede birbirlerine aşık olmuştur. Bir gün Mahmut Tuncer ile tanışırlar. Mahmut Tuncer, Sermin ile Onur’u bir araya getirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Mahmut Tuncer Show’da… Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamları 21.25’te, canlı yayınla Kanal 7’de.


Mahmut TuncerSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/17959/mahmut-tuncer-show.html