Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yemekteyiz

Yemekteyiz
Yemekteyiz 16. haftasından itibaren tüm Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor...İkinci durağımız ise Trabzon..Farklı yöre ve kültürleriyle,hayatın içinden gerçek, samimi ve eğlenceli yarışma ‘Yemekteyiz’ haftaiçi her gün Show TV ekranlarında....

YEMEKTEYİZ

İç Yapımlar tarafından hazırlanan,Caner Erdem yönetimindeki Yemekteyiz 16. haftasından itibaren tüm Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor...

İkinci  durağımız ise Trabzon...

Herkesin merakla izlediği Yemekteyiz in bu hafta ki renkli yarışmacıları ise şöyle;
 
•    Hasan Şılbır                         
32 yaşında...İşadamı, evli ve 6 aylık bir kızı var,adı Yağmur...Hasan ticaretle uğraşıyor...Halde çalışıyor(kabzımal)...Sebze-meyve ihracatı yapıyor..Trabzon müzik-halk oyunları derneğine 10 yıldır üye şarkı söylüyor..Trabzon tit gençlik korosunda bulunmuş bir dönem..5 kardeşler(erkek)..Hasan-Hüseyin tek yumurta ikizleri....Hüseyin ise 1 aylık evli ve ud çalıyor..
 
•    Hüseyin Kara                                     
35 yaşında..Beden eğitimi öğretmeni..8 yıllık evli..5 yaşında oğlu var adı Ardaberk...Hüseyin,Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden eğitimi bölümünde 6 yıldır spor hocası..Voleybol çalıştırıyor..
 
•    Şadıman Er              
45 yaşında...İlkokul mezunu...Ev hanımı..Trabzon Akçaabatlı...3 çocuk annesi..Akçaabat-Söğütlü’de yaşıyor...Ev hanımı,kirada yaşıyor...Oğlu askerden geldi..Ümit 23 yaşında..11 yaşındaki kızı Damla..

•    Aynur Tarım            
47 yaşında...Emekli...Yüksek okul mezunu...Sosyal Bilimler okudu 21 yıl kadar..Bankada çalışmış.Emekli olmuş 2001’de...Domates-salatalık-havuç-karalahana-roka-sakız kabağı-taze soğan gibi daha bir çok sebzeyi yetiştiriyor..Tarım ilacı kullanmıyor..Isırgan otundan ilaç yapıyor..Lise döneminde kara kalem yaparmış Aynur Hanım..atölyeye girmiş 2006 yılından beri resim yapıyor..Osmanlı elsanatlarını günümüze uyarlıyor..3çocuğu-3 köpeği-10 tavuğu var..25 yıldır evli..Misafir ağırlamayı ve yemek yapmayı aşırı seviyor..
 
•    Pınar Karyağdı  
34 yaşında..İş Kadını,kendine ait el işi üzerine hobi malzemeleri sattığı bir dükkanı var..2 çocuk annesi..12 yıllık evli..
                                                                                  
Yemekteyiz Yarışması Show Tv’de.

Farklı yöre ve kültürleriyle,hayatın içinden gerçek, samimi ve eğlenceli yarışma ‘Yemekteyiz’ haftaiçi her gün Show TV ekranlarında...
Yemekteyiz Karadeniz bölümü.
 


Yemekteyiz Yarışması Show TvSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/18023/yemekteyiz.html